Sıralama
ÜzgünüzAradığınız kriterlere sahip bir ürün bulunamadı.

Kafa Koruyucu

 

 

Kafa koruyucu, bebeğinizle yaptığınız yolculuklarda en çok ihtiyaç duyacağınız ürünler arasında yer alır. Tek başına oto koltuğu, bebeğinizin tam güvenlik içerisinde durmasını sağlayamaz. Vücudu bağlanan bebeğinizin başını da koruyabilmeniz lazım. Baş koruyucu ürünler, gözünüzün arabanın arkasında kalmasını önler ve güvenliği en üst düzeye çıkarmanızı sağlar. Babymall, bebeğinizin güvenliği için farklı ürünleri sizlere sunar.

 

 

Kafa Koruyucu

 

Baş vücudun idare edildiği organdır, beynin başın içinde olması hassasiyetini daha da artırır. Gelişim ve büyüme çağındaki bebeklerin başlarının korunması daha önemli hale gelir. Kent içi ya da kentler arası yolculuklarda aracınız sarsılabilir. Ani frenler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Ya da bebeğiniz yolculuk esnasında kendi kendine hareket etmek isteyebilir. Kafa koruyucu, ani dur kalklarda bebeğin otomobil koltuğunda başını sağa sola çarpmaması için kullanabileceğiniz çok ideal bir üründür.

 

Baş Koruyucunun Özellikleri

 

Bebeğinizin güvenliği ve sağlığı için, seyahatler esnasında kafasını korumak, onun darbe almasını engellemek ve beklenmedik bir durum olmasını önlemek için baş koruyucu kullanabilirsiniz.

             Baş koruyucular:

  • Yumuşak malzemeden yapılmıştır
  • Her oto koltuğuna takılabilecek özelliktedir
  • Ana kucağında da kullanabilirsiniz
  • Kolayca yıkanabilir.
  • Montajını yapmak zor değildir

 

Ergonomik ve fonksiyonel bir ürün olan kafa koruma aparatıyla, gönlünüz rahat bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu ürünü, bebeğinizin kafasını koruması için kullanabileceğiniz gibi başını sağa sola yaslayarak uyumasını için de kullanabilirsiniz.

 

Kafa koruyucu, ekstra baş desteği sağlayan bir üründür. Bu ürün, bebeğinizin huzur içinde ve rahatça yolculuk yapmasını sağlar. Eğer ileriyi düşünüp de büyük bir oto koltuğu aldıysanız, bebeğinizin başının sağa sola düşmesi ya da çarpması söz konusu olabilir. Bunu, baş koruyucu ile engelleyebilirsiniz. Kolayca takılıp çıkartılabilen ürün, yumuşaktır. Bebeğinizin cildine zarar vermez ve olası savrulmalarda bebeğinizi korur. Güvenli koşullarda ve herhangi bir sıkıntıya mahal vermeden seyahat edebilmeniz için, bebeğinizin güvenliği en üst düzeyde sağlamanız lazım. Baş koruma ürünüyle güvenlik sorunuyla karşılaşmazsınız. Buna ek olarak, bebeğinizin hem konforlu hem de güven içinde araçta uyuyabilmesi seyahatlerinizi daha zevkli kılacaktır.

 

 

Son Gezilen Ürünler