Sıralama

Bebek Banyo Ürünleri

Bebeklerin her konuda olduğu gibi banyo ve bakım konusunda da birçok gereksinimi vardır. Bebeğinizin banyosunu yaptırırken kullanacağınız ve sonrasında da günlük bakımları için gerekli olacak ürünler, bebeğinizin sağlığı ve konforu açısından da çok sayıda fayda sağlamaktadır. Bebeklerin narin tenini nemli ve temiz tutmak için bazı güvenilir malzemelere gereksinim duyulur. Yetişkinlere kıyasla daha narin bir cilt yapısına sahip olan bebeklerin birtakım özel ürünler kullanılarak temizlenmesi tavsiye edilmektedir. Bebek banyo ürünleri ile onları zarar vermeyecek şekilde temizleyebilir, her türlü gereksinimlerini pratik bir biçimde karşılayabilirsiniz. Kimyasal bileşen bulundurmayan, yumuşak yapıları ile bebeklerin cildine zarar vermeyen, kolay kullanıma sahip olmaları ile ebeveynlere kolaylık sunan ürünler arasından aradığınız tarzdaki malzemeye kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Özellikle yeni doğan bebekleri yıkamak çok fazla özen ve dikkat gerektiren bir uygulamadır. Bebek banyo aparatları seçeneklerinin yardımı ile temizleme işlemini daha basit bir biçimde gerçekleştirebilir, yaşanabilecek sorunlara karşı onları önceden korumalı hale getirebilirsiniz.

Bebek Banyo Ürün Seçenekleri

Güvenlik ve kolaylık sunan bebek banyo gereçleri ebeveynler tarafından sık sık ilgi çeken ürünler arasında yer almaktadır. Pratik bir kullanıma sahip olması sayesinde ebeveynlerin günlük hayatına kolaylık katan malzemeler, sayısız kullanıcı tarafından özellikle yeni doğan bebekler için tavsiye edilmektedir. Kova, file, maşrapa, oturak, lazımlık, küvet, havlu, bebek banyo süngeri, küvet filesi, müslin örtü, küvet aparatı, bebek termometresi, yıkama aparatı ve havlu gibi birçok değişik ürünün bulunduğu bebek banyo ürünleriyle bebeğinize daha iyi bir biçimde bakım sağlayabilirsiniz. Ürünleri araştırdığınızda banyo malzemeleri ve aparatlarının dışında aynı zamanda bebekleriniz için tercih edebileceğiniz kremler olduğunu da görebilirsiniz. Gereksinim duyulan nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olan ürünler, pişik ya da kızarıklık gibi istenmeyen durumların oluşmasını önleyerek bebeklerin mutsuz hissetmesini engeller. Özel şampuanlar paraben gibi zararlı elementlerden arındırılarak bebeklerin hassasiyetleri göz önünde bulundurularak üretilir. Babymall'da yeni doğan bebek banyo ürünleri ve daha seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Bebek Banyo Aksesuarı

Bebek banyo aksesuarları oldukça büyük bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Banyo aksesuarları: bebek küvetleri, küvetler için özel tasarlanan bebek banyo matları, bebek duş başlıkları, bebek banyo şapkaları, banyo oyuncakları ve file gibi ürünlerden oluşmaktadır. Bebekler belirli bir yaşa girene kadar banyoları konusunda ebeveynlerin ayrı bir emek ve özen göstermesi gerekir. Bebek banyo malzemeleri ise bu konuda ebeveynlerin en büyük yardımcısı olarak karşımıza çıkar. Bebeklerin bütün gereksinimlerini karşılayacak sağlık açısında zararsız ve ebeveynlerin işlerini oldukça kolaylaştıracak biçimde tasarlanan banyo aksesuarlarıyla, banyo zamanlarınız hem daha kolay hem de daha keyifli şekilde geçebilir.

Bebek Banyo Oturağı

Bebek banyolarında gerekli olan bebek tabureleri; bebeklerin banyolarının daha güvenli olmasını, bebeklerin banyo sırasında çok daha keyifli pozisyonlarda oturmalarını ve ebeveynlerin de daha pratik biçimde bebeklerine banyo yaptırmalarını sağlar. Bebek banyo oturakları, yeni doğan ve birkaç aylık bebeklerin temizlenmesi için oldukça uygun ürünlerdir. En önemli özellikleri, kendi kendilerine ayakta durmayı beceremeyen bebekler için tasarlanmış olmalarıdır. Bazı banyo oturağı modellerinin bebek küvetinin iki yanına monte edilebilen ya da dayanabilen kolları vardır. Bazı oturakların ise vantuzlu modelleri bulunmaktadır. Farklı renklerde tasarlanan bebek banyo oturakları, ebeveynler tarafından sık sık talep gören ürünlerdir. Ebeveynlerin bebek banyosu konusunda en büyük yardımcılarından biri olan banyo oturaklarının kurulumu, küvete monte edilmesi, sökülmesi ve kullanımı oldukça kolay olan ürünlerdir. Bebek oturak modelleri sayesinde bebeğinizi güvenilir biçimde yıkayabilirsiniz.

Bebek Banyo Kovası

Bebeklerin kişisel temizlikleri için banyo yaptırmak, banyo sonrası bakımlarını yapmak ve bunu bir rutin haline dönüştürmek sağlıkları açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Banyolarında ve sonrasındaki bakımlarında ise farklı aksesuarlar, bu bakım rutininin vazgeçilmez ürünleri haline gelmektedir. Bebeklerin banyo anında en önemli ürünlerinden biri olan bebek kovaları banyolardaki suyun sıcaklığının ayarlanması için annelerin en önemli yardımcısı durumundadır.

Bebek Banyo Küvetleri

Bebeklerin banyo yaptırılması için farklı bir bebek banyo küveti kullanılması önerilir. Direkt olarak evde ortak olarak herkes tarafından kullanılan banyoda ya da küvette yıkanması, henüz bağışıklık sistemi tam olarak gelişmeyen bebekler için hijyenik açıdan risk oluşturabilir. Sadece bebeğinize özel bir küvette yıkanması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bu sebeple de bir bebek küveti satın almanız gerekir. Bebeklerin doğduklarından kısa bir süre sonra gereksinim duydukları banyoların, en önemli malzemelerinden olan küvetler ve küvet ayakları, bebek bakımında oldukça önemli bir yer kaplar. Bebeğinizin banyoları esnasında hem rahatlığını sağlayan hem de sizin bebeğinizin bakımını pratik olarak ve yardıma gereksinim duymadan yapabilmenize yardımcı olan, bebek küvetleri ve küvet ayakları için çok sayıda ürün vardır. Bebek küvetleri isterseniz tek isterseniz de set içerisinde tercih edebileceğiniz aksesuarlar olarak satışa sunulmaktadır. Küvet ayakları, bebek küvetlerini banyoda sabitlemenize ve bebeğinizi güvenli bir biçimde yıkamanıza imkan sunmaktadır. Boyları istediğiniz biçimde ayarlanabilir yardımcı aksesuarlardır. Küvet ayakları bebek küvetini yere sabitlemenin dışında, banyo zeminine sıkı biçimde tutunması sayesinde istenmeyen kaymaları ve kazaları da engelleme fonksiyonuna sahiptir.

Bebek Banyo Maşrapası

Bebeklerin banyolarında ihtiyaç duyulan yan ürünlerden biri olan bebek banyo maşrapaları, çok sayıda modeli bulunan bir ürün olarak yer almaktadır. Özellikle yeni doğan bebeklerin baş bölgeleri 24.aya kadar oldukça narin bir yapıya sahiptir. Çocuklara kıyasla bebeklerin ciltleri çok daha naziktir. Bu sebeple de bebeğinizin banyosu esnasında, baş kısmına ayrı bir dikkat etmeniz gerekir. Belirli bir miktarda suyu, bebek maşrapasıyla hassas biçimde bebeğinizin başından dökerek temizleyebilirsiniz. Bebek banyo ürünleri arasında yer alan maşrapayla, bebeklerin banyoları çok daha dikkatli biçimde yaptırılabilir.

En Uygun Bebek Banyo Ürün Fiyatları Babymall’da!

Bebek banyo ürünleri birbirinden değişik onlarca markanın yüzlerce ürünü bulunan seçenekler arasında gereksinimlerinizi daha iyi bir biçimde karşılayacak malzemeleri satın almanız mümkündür. Bebek file seçenekleri, banyo havuzunun daha kullanışlı hale gelmesini sağlayarak bebeklerin sudan etkilenmeden ya da su yutmadan daha konforlu bir biçimde temizlenmesine yardımcı olur. Değişik boyut çeşitlerine ve malzeme alternatiflerine sahip olan ürünler ile bebeklerinizin su kaynaklı yaşayabileceği sorunları önleyerek daha eğlenceli bir duş deneyimi yaşamasına yardımcı olabilirsiniz. Bakım ve temizlenme için üretilen malzemelerin dışında ürünleri araştırdığınız takdirde bebek banyo aksesuarları ile de karşılaşabilirsiniz. Yüzebilen oyuncaklara kadar ürünün bulunduğu bu kategorideki ürünler, yıkanmaktan hoşlanmayan bebeklerin bile banyodan keyif almasını sağlar. Ördek ya da gemi gibi figürlerin bulunduğu aksesuarlar sayesinde bebeklerin banyo eğitimini daha basit bir biçimde almasını ve banyo yapmaya alışmasını sağlayabilirsiniz. Birçok değişik alternatifi bulunan bebek banyo ürünleri, fiyatları söz konusu olduğunda da tatmin edici bir fiyat aralığına sahiptir. Her bütçeye hitap eden bebek banyo ürünleri fiyatları ile ebeveynlerin ilgisini çekmektedir. Siz de bu eşsiz ürünler ile bebeklerinizi güvenilir ve sağlıklı bir biçim banyo yaptırabilirsiniz. Babymall sitesindeki bütçe zorlamayan seçeneklere sahip olan bebek banyo ürünleri sayesinde bebeklerinizin gereksinimlerini iyi bir biçimde karşılayabilirsiniz.

BEBEK BANYO ÜRÜNLERİ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

Bebek Banyo Ürünleri Nelerdir?

Bebekler yaz aylarında neredeyse her gün, kış aylarında da çoğunlukla gün aşırı banyo yapmaya gereksinim duyarlar. Banyo esnasında ve sonrasındaki bakım konusunda tam olarak gereksinim duyduğunuz ürünlere sahip olmak, bebeğinizin bakımını yapmanızda size büyük rahatlık sağlar. Önceliğe sahip olan banyo ürün gruplarından biri küvet ve küvet içi kullanılabilecek diğer aksesuarlardır. Hem 0-6 ay aralığında hem de sonrası için kullanılabilecek farklı biçimlerde ve özelliklerde bebek küvet alternatifleri bulunmaktadır. 0-6 ay dönemindeki bebekler için özel olarak üretilmiş yıkama yastığı veya küvet içi bebek yıkama aparatları da satın alınabilir. Bununla birlikte sürekli olarak eğilip kalkmak sizin için yorucu olabileceğinden dolayı ayaklı bebek küvet seti bir diğer seçenek olabilir. Doğumun ilk ayları ve sonraki dönemler için iki farklı küvet kullanmak istemeyenler yeni doğan küvetinden çocuk küvetine dönüşebilecek biçimde üretilmiş, termometre, tartı gibi birçok işleve sahip akıllı bebek yıkama küveti modellerini tercih edebilir. Akıllı küvetler, bu özellikleri sayesinde bebeğinizin banyosunu daha kolay ve güvenli bir biçimde yaptırmanıza destek olmaktadır. Eğer bu tür akıllı ürünler seçiminiz değilse, banyo esnasında yanınızda bulundurmanız şart olan diğer banyo ürünlerinden biri de su termometresi olacaktır. En önemli banyo ürünlerinden biri de bebek banyo süngeridir. Yumuşak, kalın gözenekli ve doğal bir yıkama süngeri, bebeğinizin cildini tahriş etmeden yıkamanıza yardımcı olur.

Bebek Banyo Ürünü Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Özellikle yeni doğan bebeklerin ciltleri çok narin oldukları için alerjik reaksiyon göstermeye ve kurumaya oldukça yatkındır. Bu sebeple bebeğinizin kuru cildini nemlendirmek için bebek kremlerini kullanabilirsiniz. Bebeklerin bağışıklık sistemleri henüz yeteri kadar gelişmediği için ciltlerini dış etkenlere karşı koruyamazlar. Bu sebeple bebekler için banyo ürünleri tercih ederken onların cildinin tahrişine neden olmayan, zararlı bileşenler bulundurmayan ve sağlığa duyarlı ürünler tercih etmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle bebek şampuan ve bebek sabun ürünleri satın alınırken özen gösterilmelidir. Banyo sırasında bebek kese modelleri kullanılabilir, bebek tarak seçenekleri ise duş sonrasında bebeğinizin düzgün biçimde saçlarını taramanızı sağlar.

Banyo Oyuncakları Gerekli Midir?

Bebeklerin banyo zamanlarını eğlenceli hale getirecek, suyu sevdirecek bebek banyo oyuncağı bebek banyolarının neredeyse olmazsa olmaz parçalarından biridir. Bebeğiniz için tercih edeceğiniz bu oyuncaklarla, bebek küvetinizi bebeğinizin dilediği biçimde keyifli hale getirebilir ve bebeğinizin banyo saatlerini iple çekmesini sağlayabilirsiniz.

Son Gezilen Ürünler