Sıralama

Bebek Banyo Ürünleri

Bebeklerin her konuda olduğu gibi banyo ve bakım konusunda da pek çok ihtiyacı bulunuyor. Bebeğinizin banyosunu yaptırırken kullanacağınız ve sonrasında da günlük bakımları için gerekli olacak ürünler, bebeğinizin bakımı ve bebeğinizin konforu açısından da çok sayıda avantaj sağlıyor.

Bebek Banyo Ürünleri Nelerdir?

Bebekler yaz aylarında her gün, kış aylarında da genellikle gün aşırı banyo yapmaya ihtiyaç duyarlar. Banyo ve sonrasındaki bakım konusunda tam olarak ihtiyaç duyduğunuz ürünlere sahip olmak, bebeğinizin bakımını yapmanızda size kolaylık sağlar.

  • Bebek Şampuanları

Bebekler için uygun bir banyo küveti, sabun, şampuan gibi temizlik ürünleri bu kategoride ilk sırada gelir. Özellikle bebeğiniz için kullandığınız şampuan gibi temizlik ürünlerinin, bebeklerin cildine zararlı olmayan kimyasal içermeyen malzemelerden yapılması çok önemlidir.

  • Bebek Küveti

Bebeklerin yıkanması için ayrı bir bebek küveti kullanılır. Direkt olarak evde ortak şekilde kullanılan banyoda ya da küvette yıkanması, henüz bağışıklık sistemi tam olarak gelişmeyen bebekler için hijyenik açıdan sakınca oluşturabilir. Sadece bebeğinize özel bir küvette yıkanması tavsiye edilir. Bu nedenle de bir bebek küvetine sahip olmanız gerekir.

  • Banyo Oyuncakları

Bebeklerin banyo yapmalarını keyifli hale getirecek, suyu sevdirecek bebek banyo oyuncakları bebek banyolarının olmazsa olmazıdır. Bebeğiniz için alacağınız bu oyuncaklarla, bebek küvetinizi bebeğinizin istediği şekilde eğlenceli hale getirebilir ve bebeğinizin banyo saatlerini iple çekmesini sağlayabilirsiniz.

  • Bebek Kremleri

Bebeklerin banyo sonrasında kullandığı kremler, bebeğinizin hem cildine iyi gelecek hem de bakımını sağlamanız açısından kolaylık sağlayacaktır. Banyo sonrasında kullanacağınız, bebeğinizin cildi için uygun bir losyon ve sonrasında kullanılan pişik kreminin seçimi oldukça önemlidir.

Burada önemli olan bakım kremlerinin zararlı kimyasallar içermemesi, bebeklerde alerjik etkiler yaratacak bileşenlerinin olmamasıdır. Bebeklerin cildi bizlerden çok daha hassas olduğundan dolayı, yapacağınız ürün tercihleri oldukça önemlidir.

  • Diğer Bebek Banyo ve Bakım Ürünleri

Bebek küvetleri, şampuanlar kremler ve oyuncaklar dışında da bebek banyosu ve bakımı konusunda pek çok farklı ürün var. Bebekler için özel üretilmiş duş şapkaları, kulak çubukları, banyo oturağı, diş fırçası, vazelin ve kolonya gibi ürünleri inceleyerek bebeğinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri BABYMALL da bulabilirsiniz.

Son Gezilen Ürünler