Sıralama

Ek Gıdalar

 

Ek gıdalar, 4 ya da 6 aylık olan bebeklerin tüketmesi için özel olarak üretilmiş besinlerdir. Anne sütü en değerli besindir ve bebek 6 aylık oluncaya dek mümkünse anne sütünü almalıdır. Fakat bu dönemden itibaren anne sütü, bebeğiniz için doyurucu olmayabilir. Çünkü bebeğiniz gün geçtikçe büyümektedir ve vücudu vitamin açısından zengin katı gıdalar istemektedir. Bu yüzden bebeğinize, onun için üretilen besinleri ek gıda olarak vermekte yarar vardır. Baby Mall’da birbirinden farklı ek gıda çeşitlerini bulabilirsiniz.

 

Ek Gıdalarla Doyan Bebekler

 

Bebeğini en iyi şartlarda beslemenin birinci görevi olduğunu bilen anneler, ev ortamında gıdalar yapmaya çalışırlar. Bu gıdalar bazen yeterli vitaminlere sahip olmayabilir. Hatta bazen istedikleri kadar lezzetli olmaz. Artık annelerimizin yorulmasına gerek kalmadı. Baby Mall’da size sunulan ek gıda çeşitleri, bebeğinizi istediğiniz lezzetlerle besler. Onun karnının en sağlıklı şekilde doymasını sağlar. Böylece siz de, evde zahmet çekmek ve farklı tarifleri denemek zorunda kalmazsınız. Ek gıdalar bebek beslenmesini sağlıklı, güvenilir ve çok pratik bir hale getirir. Size de keyifle onun mutluluğunu görmek düşer.

 

Baby Mall’da Ek Gıda Çeşitleri

 

Bebeğinizin sağlıklı bir biçimde beslenmesi için,  birbirinden farklı ek gıda çeşitleri bulunur:

  • Bebek Bisküvisi
  • Bebek Ekmeği
  • Çorbalar
  • Gofret ve Kraker
  • İlik Suları
  • Makarna
  • Meyve Barları
  • Meyve ve Sebze Özleri
  • Un

Hijyenik ortamlarda hazırlanan bütün bu ek gıda çeşitleri, bebeklerin gelişimi için çok yararlıdır. Taze sebze ve meyveler kullanılarak hazırlanan ürünler, vitamin ve mineral açısından zengindir. Ek gıdaların formülünde bulunan ürünler, bebeklerin içinde bulundukları ayda ihtiyacı olan besinlerdir. Hazırlanması çok kolay olan, bazıları da hazır halde gelen ek gıda çeşitlerinin sindirimi de kolaydır.

 

Lezzetli Ek Gıdalar

 

Besin değerinin fazla olması elbette önemlidir. Ancak gözden kaçırılmaması gereken bir nokta da, ek gıdaların lezzetli olmasıdır. Bebeğinizin reddetmeden yiyebilmesi için özel formüllerle üretilen ek gıdalar, lezzetiyle de bebeğinizin vazgeçilmezi olacak. Doğal ve dalından kopmuş taze ürünler kullanılarak üretilen ek gıda çeşitleri, anne sütüyle birlikte bebek beslenmesini daha sağlıklı hale getirir. Baby Mall güvencesiyle, aradığınız ek gıda çeşitleri sizi bekliyor.

Son Gezilen Ürünler