Sıralama

Scooter

Scooter, günümüzün en eğlenceli açık hava oyuncaklarının başında gelir. İlkbahar ve yaz aylarında sokağa çıkmak, koşup oynamak isteyen çocukların eğlenceli bir biçimde vakit geçirebilmesini sağlar. Scooter, çocukların fiziksel etkinlik yapabilmelerini sağlayan fonksiyonel bir üründür. Ayağın itme gücüyle kullanılan scooter, elle yönlendirilerek idare edilir. Bu yüzden çocuk, el ayak koordinasyonunu en iyi şekilde öğrenir. Baby Mall güvencesiyle, farklı modellerde ve fiyatlarda scooter seçenekleri bulabilirsiniz.

Scooter Neşeyi ve Denge Becerilerini Bir Arada Yaşatır

Bebekler ve çocuklar için özel olarak üretilen scooterlar ile çocuğunuz çok özel aktiviteler yapabilir. Güneşin ve temiz havanın keyfini çıkarmak için kullanılabilen bu oyuncak, aslında çocuğunuzun denge becerilerini geliştirmesi açısından da oldukça önemlidir. Bisiklete benzeyen bu araç ile çocukların keşif duygusu gelişir. Enerjilerini dışarıya atan çocuklar, arkadaşlarıyla yeni ve farklı oyunlar kurabilir. Bu sayede çocuk, giderek daha da sosyalleşir. Paylaşmayı öğrenir. Scooter, hem fiziksel hem de ruhsal sağlık için oldukça faydalı bir oyuncaktır. Taşınması kolaydır ve her yere rahatlıkla götürülebilir.

Scooterların Özellikleri Nelerdir?

Hayata neşe katan scooterler; çocuğun hareket etme, durma ve yavaşlama becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. En önemlisi de denge kabiliyetini kazanmasını sağlamaya sunduğu benzersiz katkıdır. Bunun dışında scooterların şu özellikleri vardır:

  • Gövdesi hafif alüminyumdan yapılmıştır.
  • LED ışıklı silikon tekerlekleri bulunur.
  • Ön tekerleklere direksiyondan yön verilir.
  • Direksiyon yüksekliği ayarlanabilir.
  • Ayaktan fren sitemi vardır.
  • Bir yere giderken katlayabilir ve yanınızda götürebilirsiniz.

Çocuğunuzun temiz hava alırken eğlenmesini istiyorsanız, ona bu muhteşem oyuncağı hediye edebilirsiniz.

 

Baby Mall’da Her Bütçeye Uygun Scooter Bulabilirsiniz

Scooter, çocukların özgür düşünebilmesini ve davranabilmesini sağlayan yaz aylarının en keyifli oyuncakları arasındadır. Sağlam yapısıyla ve hafif oluşuyla çocukların kolayca idare edebileceği bu oyuncak, çocuğun keşfetme güdüsünü tatmin eder. Yalnız başına hareket etmek isteyen küçük yaştaki çocuklar, uzaktan ebeveynlerinin kontrolü altında bu oyuncağı oynayabilir. Bacak kaslarının gelişimi için de oldukça idealdir. Bebekler için 3, çocuklar için 2 tekerlekli olarak üretilen bu araçlara yön vermek çok kolaydır. Modellerdeki üst kilo ve yaş sınırına dikkat etmelisiniz.

Son Gezilen Ürünler