Sıralama

Kullanışlı Bebek Arabası Çeşitleri İle Bebeğinizle Keyifli Vakitler Geçirin

Ebeveynler bebekleri için doğumlarından itibaren birçok bebek yardımcı ürünü kullanmaktadır. Bu yardımcı bebek ürünlerinin en önemlisi belki de bebek arabası ürünüdür. Bebekler doğduklarından itibaren her ebeveynin mutlaka sahip olması gereken bebek arabası ürünü, uzun ömürlü bir kullanıma sahip olup; oldukça pratik ve kullanışlı bir üründür. Bebeğiniz ile parklara, sahil kenarlarına, denize, pikniğe ve alışveriş merkezi gibi birçok yere bebek arabası ile kolayca ve konforlu bir şekilde gidebilirsiniz. Birçok farklı tasarım ve modele sahip olan bebek arabaları en uygun fiyat seçenekleri ile mağazamızda yer almaktadır.

Bebek Arabaları Sizler Ve Bebekleriniz İçin Güvenliği Ve Konforu Bir Araya Getiriyor

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bebek arabaları, kullanıcılar için konforu ve güvenliği bir arada sunmaktadır. En çok tercih edilen bebek arabaları üç tekerleğe sahip olan modellerdir fakat dört, altı ve sekiz tekerleğe sahip olan, çoklu kullanım için tercih edilen tasarımlar da bulunmaktadır. Bebek arabaları modellerinin hepsi bebeklerin sırt ve bel bölgeleri rahat edecek şekilde tasarlanmaktadır. Öne ve geriye doğru ayarlanabilen koltuklara sahip bebek arabası modelleri ikiden fazla emniyet kilidine de sahip olmaktadır.

Bebeğinizin İhtiyacı Olan Her Şey Bebek Arabasında

Ebeveynleri yormayacak bir sürüş keyfi, pratik ve işlevsel kullanımı ile bebekler için maksimum konfor sunan bebek arabaları, bebeklerinizin dışarıda güvende olmasını sağlamaktadır. Bebeğinizin ihtiyacı olan eşyaları koyabilmeniz için bebek arabalarında yer alan göz ve sepetler ile dışarıda ve acil bir durum olduğunda ekstra bir çanta taşımanıza gerek kalmaz. Emniyet kemeri ve kilidi sayesinde bebeklerinizi güvende tutan bebek arabaları ile bebeklerinizle gezmenin tadını çıkarırsınız.

Kalabalık Ailelerin Vazgeçilmez Ürünü Olan Çoklu Kullanım Özelliğine Sahip Bebek Arabası Çeşitleri İle Keyifli Yolculuklar

Dört, altı veya sekiz tekerleğe sahip olabilen çoklu kullanıma uygun bebek arabası modelleri araçlara kolayca sığabilmesi ve katlanabilir özelliği ile kalabalık ailelerin favori bebek ürünlerinden biri haline gelmiştir. Birden fazla bebek taşıyan bebek arabası modelleri ebeveynlerin yorulmaması ve rahatça bebeklerini gezdirebilmesi için hafif malzemelerden üretilmektedir. Tek el kullanarak açılıp kapanabilen çoklu kullanım özelliğine sahip bu bebek arabası modelleri ile hem ebeveynler hem de bebekleri konforlu yolculuklar geçirebilmektedir.

Bebeklere Bebek Arabası Satın Alırken Ebeveynlerin Dikkat Etmesi Gereken Önemli Noktalar

Bebekler için bir bebek arabası satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bu önemli noktalara dikkat edildiğinde satın alınan bebek arabası uzun ömürlü, dayanıklı, kullanışlı ve konforlu bir kullanıma sahip olacaktır. Gelin hep birlikte bu önemli noktaları tek tek inceleyelim.

Hafif Bebek Arabalarını Tercih Edin

Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan ilki tercih edilen bebek arabasının hafif olması gerektiğidir. Hafif bir bebek arabası seçmek bebeğiniz için bebek arabasını uzun bir süre kullanabilmeniz anlamına gelmektedir. Yeni doğan bebekler her ne kadar hafif olsalar da ileriki aylarda bebeğiniz büyüdükçe ve kilo aldıkça onu taşımanız da zorlaşacaktır. Bu nedenle hafif bir bebek arabası seçimi uzun ömürlü bir kullanım anlamına gelmektedir.

Kolay Sürülen Bebek Arabası Modelleri İle Kolay Sürüşler!

Büyük tekerleklere sahip olan bebek arabaları küçük tekerleklere sahip olan bebek arabası çeşitlerine kıyasla çok daha kolay sürülmektedir. Bu nedenle büyük tekerlekli bebek arabaları tercih ederek kolay ve konforlu sürüşlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Yaşadığınız bölgenin zeminine göre bu durum değişebilmekte; küçük tekerlekli bebek arabası modelleri daha kullanışlı olabilmektedir. Örneğin; engebeli, taşlı ve topraklı zemine sahip bir yerde yaşıyorsanız kolay manevra yapabilmeniz için küçük tekerlekli bebek arabası modellerini satın almayı tercih etmelisiniz.

Satın Alacağınız Bebek Arabası Modeli Kolay Tutulsun!

Bebekli ebeveynlerin bebekleri ile dışarıda vakit geçirmesi oldukça zor bir deneyim olabilir. Bu deneyimi rahat ve keyifli geçirebilmenin birçok yolu vardır. Bu yollardan ilki, bebeğinizin bebek arabasının kolay tutulabilen bir model olmasıdır. Kolay tutulan bebek arabası modelleri çift saplara sahip olan bebek arabalarıdır. Çift saplara sahip olan bebek arabalarına çantanızı ve poşetlerinizi asabilir; dengeli bir şekilde bebek arabasını sürebilirsiniz.

Kolay Katlanabilen Bebek Arabaları Tercih Ederek Zamandan Tasarruf Edin

Ebeveynlerin bebek arabaları ile en çok yaşadıkları problem ne yazık ki kolay katlanmamaları olmaktadır. Kolay katlanabilen modeller bebekli ebeveynlerin bebekleri kucaklarındayken arabayı kolayca katlayıp bagaja kaldırmalarına yardımcı olmaktadır. Tek el kullanarak kolayca katlanabilen bebek arabaları toplu taşıma araçlarına binen ebeveynler için de oldukça işlevsel olmaktadır. Hem bebeğinizi tutup hem de bebek arabanızı kolayca katlayabileceğiniz bebek arabası modellerini tercih ederek zamandan tasarruf edebilir; tek başınıza bebeğinizle konforlu bir şekilde dışarıda gezebilirsiniz.

Hijyenik Bir Kullanıma Sahip Olan Bebek Arabası Çeşitleri İle İçiniz Rahat Etsin

Nefes aldıran ve terletmeyen kumaşlara sahip olması gereken bebek arabasının pusetinin kolayca temizlenebilmesi hijyen açısından oldukça önemli bir husustur. Bebekler dışarıda gezdiğinde puset örtüleri dökülen mamalarla, olası kusma ve benzeri durumlarında oldukça kolay kirlenmektedir. Ebeveynlerin mutlaka kolayca takılıp çıkarılan ve temizlenebilen kumaşa sahip olan bebek arabası modellerini tercih etmesi gerekmektedir.

Büyük Sepete Sahip Olan Bebek Arabası Modelleri İle İhtiyacınız Olan Her Şey Yanınızda Olsun

Yedek kıyafetler, bezler, mama ve biberonlar, oyuncaklar gibi birçok eşyanın sığabileceği büyük sepetler oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Kolayca uzanabileceğiniz ve büyük bir boyuta sahip olan sepetler ile bebeğiniz ile gezerken birkaç çanta taşımanıza gerek kalmaz. Sağlam ve büyük sepetler ile ihtiyacınız olan her şey bebek arabasının içinde sizlerin yanında olur.

Rengarenk Ergonomik Tasarımlar İle Ebeveynler Mutlu, Çocuklar Huzurlu

Kız ve erkek bebeklere ve unisex olabilen özel tasarımlara; bej, gri, siyah, kırmızı, gold, kahverengi, pembe ve mavi gibi birçok renk seçeneklerine sahip olan bebek arabası modelleri ile ebeveynler ve bebekler keyifli yolculukların tadını çıkarabilir. Bebeklerin ilgisini çeken ve ebeveynler için kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik bebek arabası modellerine mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Bebek Arabası Modelleri Babymall’da!

Birbirinden kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı bebek arabası çeşitleri BabyMall mağazalarında sizleri bekliyor. Cazip fiyat seçenekleri ve kampanyaları ile birçok markaya mağazalarımızdan veya internet sitemizden bir tıkla göz atabilir; peşin fiyatına taksit, 300 TL üzerine ücretsiz kargo, 14 gün içinde iade hakkı ve mağazadan kolayca değişim gibi fırsatlara sahip olabilirsiniz.

BEBEK ARABASI HAKKINDA EN SIK SORULAN SORULAR

En Kullanışlı Bebek Arabası Hangisi?

Kullanışlı bebek arabası modelleri; kolay katlanabilen, taşınabilen ve sürülebilen, büyük bir sepete sahip, birden fazla fonksiyona sahip, fazla yer taşımayan ve kolayca temizlenebilen pusetlere sahip olan bebek arabalarıdır. Travel sistem bebek arabası modelleri ana kucağı, oto koltuğu ve portbebe olma özellikleri ile en kullanışlı bebek arabası modellerinden biridir.

Bebek Arabaları Kaç TL?

Bebek arabası fiyatları; marka, model, işlev, kalite ve üretildikleri malzemeler gibi birçok faktöre bağlı farklılık göstermektedir. Her bütçeye uygun fiyata sahip birçok marka ve model bebek arabası seçeneklerine BabyMall’dan ulaşabilirsiniz.

Hangi Marka Bebek Arabası Satın Almalıyım?

En çok tercih edilen bebek arabası markaları; Kanz, Chicco, Mima, Kraft, BabyHope, BugaBoo, Maxi-Cosi ve Peg Perego markalarıdır.

Baston Arabaya Puset Takılır Mı?

Baston arabalara puset takılması durumu baston arabanın modeline göre değişmektedir. Bazı baston arabalara puset takılabilmektedir.

Son Gezilen Ürünler