Sıralama

Bul-tak Küpler

Bul-tak küpler, çocukların yaşları ve gelişim dönemleri fark etmeksizin her zaman oynayabileceği oyuncaklardandır. Hem eğlenceli hem de eğitici özellikleri bulunan bu oyuncaklarla, çocuklar neşeli bir biçimde zaman geçirir. Farklı farklı renklerdeki oyuncaklar; çocukların düşünme, karar verme ve sonuca ulaşma kabiliyetlerini geliştirir. Baby Mall’da birbirinden farklı modeli bulunan bul-tak küpleri, uygun fiyata bulabilirsiniz.

Bul-tak Küpler Nasıl Bir Oyuncaktır?

Bul-tak oyuncaklar; timsah, bebek, araba ya da balık gibi bir figürlerin içine geometrik şekle sahip parçaları yerleştirerek oynanır. Çocukların düşünme süreçlerine ciddi derecede katkı sağlayan bu oyuncaklar, zihinsel gelişim için tavsiye edilir. Psiko-motor gelişim için de önemli olan bul-tak oyuncaklar deneme-yanılma yoluyla sonuca ulaşma kabiliyetinin artmasını sağlar. Hangi parçanın hangi yuvaya uygun olduğunu düşünen çocuğun görsel zekâsı da gelişir. Bul-tak küpler, aslında bir çeşit puzzle’dır. Çocuklar, emeklemeye başladıktan sonra bu oyuncaklarla oynamaya başlar, yürüme çağında ise oyuncağın mantığını kavrar. Çocuklar Bul-tak küpler ile sadece bebeklik döneminde değil, ilkokul döneminde de oyunlar oynar.

Bul-tak Oyuncaklar Çocuğunuzun Öğrenme Hızını Arttırır

            Çocukların zihnini çalıştıran, hatırlama mekanizmalarını harekete geçiren ve sorun çözme yeteneklerini geliştiren bul-tak oyuncaklarla çocuklar, sebep-sonuç ilişkisi kurmayı öğrenir. Rasyonel düşünebilme yeteneğini geliştiren bu oyuncakların farklı modelleri vardır:

  • Timsah
  • Araba
  • Kutulu
  • Kaplumbağa

Bütün bu oyuncaklar ile çocuklar, sınıflandırmayı ve kategorize etmeyi öğrenir. Geometrik şekillerin özelliklerinin kavranabileceği bu oyuncaklar, çocuklara saymayı da öğretir. Okula hazırlıkta, eğitimsel amaçlarla kullanabileceğini Bul-tak oyuncaklarla çocuğunuzun öğrenme hızını artırabilirsiniz. Bilinçli aileler, genellikle bul-tak oyuncakları seçerek çocuklarının düşünme ve karar verme kabiliyetlerinin gelişmesini sağlar.

Uygun Fiyata Farklı Bul-Tak Küpler Babymall’da

            Babymall, çok farklı oyuncak çeşitleriyle kullanıcıların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılar. Bul-tak küpler, çocukların yaş seviyelerine göre farklı zorluk seviyelerine sahiptir. Ahşap ve plastik malzeme kullanılarak üretilen Bul-tak oyuncaklar, çocukların sağlığına zarar vermez. Herhangi bir kanserojen ya da bakteriyel madde içermeyen oyuncaklarla çocuğunuz güvenli bir biçimde oynayabilir. Her bütçeye hitap eden fiyatlarla sunulan oyuncaklar sivri ve keskin kenarları yoktur. Sepetinize ekleyip sipariş vereceğiniz ürünler, çok kısa bir süre içinde kapınızda olur.

Son Gezilen Ürünler