Sıralama

Bisikletler

Bisikletler, bebeklik ve çocukluk döneminin en heyecan verici oyuncaklarından biridir. Hem bebeklerin hem de çocukların, gelişim ve öğrenme süreçlerinde çok fazla katkısı bulunur. Bisiklet, çocuğun eğlenmesini ve bedensel dengesini geliştirmesini sağlar. Tüm çocuklar bisiklet kullanarak mutlu olur, keyifli vakit geçirir. Sadece küçüklerin için değil, yetişkinlerin de sıkça kullandığı bisiklet hem bir spor aktivitesi hem de bir ulaşım aracıdır. Baby Mall bebekler ve çocuklar için, birbirinden farklı modeldeki bisikletleri bütçe dostu fiyatlarla sizin için bir araya getirdi.

Çocuklarınıza Özgürlüğü Bisikletle Yaşatın

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarının, en eğlenceli etkinliklerinden biri bisiklete binmektir. Bisiklet bahçede, parkta, sahilde ve pikniklerde; bebeklerin ve çocukların eğlenceli bir biçimde vakit geçirmesini sağlar. Bisiklet, günlerini sportif bir aktiviteyle dolduran çocukların motor gelişimlerini tamamlaması için de oldukça önemli ve eğlenceli bir araçtır. Sonbahar ve kış ayları boyunca eve kapanan ve dışarıyı özleyen çocuğunuzun yaşamını, bisiklet ile renklendirebilirsiniz. Bisiklete binen çocuk, keşfetmenin tutkusunu yaşar. Bisikletler, çocuğun enerjisini doğru bir biçimde dışarıya atmasını da sağlar.

Bisikletin Yararları Nelerdir?

Bisikletin çocuklar için birçok yararı vardır. Genel yararları şunlardır:

  • Dengede durma becerisini geliştirir.
  • Zekâ gelişimine katkıda bulunur.
  • Enerjilerini doğru bir biçimde kullanmalarını sağlar.
  • Özgüven duygusunu geliştirir.
  • Etrafını keşfetmesini sağlar.

Bütün bu yararlarıyla bisiklet, çocukluk dönemine dair çok fazla anının biriktirilmesini sağlar. Özellikle arkadaşlarıyla bisiklete binen çocuklar, sosyalleşir ve bir arada etkinlik yapmayı öğrenir. Mutluluk hormonlarının salgılanmasını ve bu sayede çocuğun daha pozitif bir insan olmasına destek olur.

Baby Mall’da Her Bütçeye Uygun Bisiklet Bulabilirsiniz

Baby Mall’da her zevke ve bütçeye uygun bisiklet modelleri vardır. Bebeğiniz veya çocuğunuz için alacağınız bisiklet, ona unutamayacağı bir hediye olacaktır. Hatta kendinize de bir bisiklet alarak, çocuğunuzla bu keyifli aktivitenin hazzına varabilirsiniz. Yavrunuzla birlikte bisiklet kullanarak hoşça vakit geçirebilirsiniz. Bebeğiniz için tenteneli bisiklet modellerinin yanı sıra araba ya da traktör şeklinde bisiklet modellerini de incelemeyi ihmal etmeyin. Tenteneli bisikletleri arkadan ittirebilir, isterseniz yönlendirebilirsiniz. Sadece oynamak için değil, aynı zamanda bir yere giderken de kullanabilirsiniz. Üç noktalı emniyet kemeri, müzikli ön konsolu ve oyuncak sepeti olan bisikletler de, çocuğunuz için eğlenceli bir seçenek olabilir.

Son Gezilen Ürünler