Sıralama

 Emzirme Ürünleri

Anneler, bebekleri doğdukları andan itibaren itibaren süt salgılamaya başlarlar. Ayrıca doğumla birlikte salgılanan annelik hormonları da harekete geçer. Bebekle bağ kurulan ilk an ise ilk emzirmedir. Bu nedenle bebeğinizi emzirmek hem çok özel hem de çok önemlidir.

Bebeğinizi emzirirken hem sizin hem de bebeğinizin konforunu sağlamak için üretilen çok sayıda ürün bulunuyor. Ayrıca bu ürünler emzirme sırasında karşılaşılan zorlukların üstesinden gelmek açısından da oldukça faydalı. Örneğin ilk emzirme sırasında, anne sütünün yeteri kadar gelmemesi gibi durumlarda bebekler huzursuz olurlar. Karınları tam olarak da doymadığından dolayı normalden çok daha fazla ağlamak gibi doğal reflekslerle bu duruma cevap verirler. Bebeklerin damaklarıyla daha fazla basınç uygulaması sonucu; annenin göğüs uçlarında yaralar oluşmasına kadar istenmeyen sonuçlar doğabilir. Özellikle ilk kez anne olan hanımlar, endişeyle daha da zorlanabilir. Annenin ve bebeğin emzirme esnasında rahat bir pozisyonda olması önemlidir. Bu sebeple, emzirme yastıkları hem annenin hem de bebeğin konforuna yönelik ürünler. Bebeğin emzirme sırasında rahat bir pozisyonda olmasını sağlamasının yanı sıra, emzirirken tutma güçlüğü çekilmemesine de faydalı oluyor. Bebekler emzirme sırasında yastık yardımı ile çok daha kolay kavranabilir.

 

Emzirme Döneminde Bebeğinizle Dışarıda Vakit Geçirebilirsiniz

 

Bebeği ile birlikte dışarıda olan annelerin en büyük yardımcısı ise emzirme önlükleri. Emzirme önlükleri sayesinde bebeğinizi istediğiniz ve uygun olan her yerde emzirmeniz mümkün. Ayrıca göğüs uçları için ergonomik şekilde tasarlanan ve fazla sütün sızmasını önleyen göğüs pedleri de anneler için hem büyük kolaylık hem de büyük rahatlık getiren ürünlerdir. Bu ürünlerin tamamı bebekler için zararsız, kimyasal madde içermeyen şekilde üretilir. Tekstil ürünleri genellikle pamuklu kumaş kullanılarak imal edilir. Naylon ya da jarse gibi kumaşlar bu ürünlerin üretiminde kesinlikle kullanılmaz. Ayrıca çeşitli renk ve desenlere de sahip olan ürünler farklı boyutlara da sahip. Bu da anneler için birden çok model arasında seçme özgürlüğü yaratır.

Emzirme ürünleri set halinde ya da ayrı ayrı olarak satılır. Her bütçe için rahatlıkla bulunabilen emzirme ürünleri, anneler tarafından bebek bakımında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. BABYMALL  destek minderlerinden, emzirme sütyenlerine; örtü ve önlüklerden, süt saklama ürünlerine kadar emzirme döneminizdeki tüm ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

Son Gezilen Ürünler