Sıralama

MAMA SANDALYESİ

Bebeklerin ve çocukların büyümeleri sırasında ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri de mama sandalyeleri. Mama sandalyesinin seçimi, çocuğunuzun yemek yemek ile olan ilişkisini direkt olarak etkileyeceğinden dolayı oldukça önem taşıyor. Bu nedenle mama sandalyesinin öncelikle güvenli olması, sonrasında da çocuğunuzun rahat şekilde yemek yiyebilmesi için uygun şekilde tasarlanmış olması gerekiyor. Bu nedenle, tüm anne babaların titizlikle yaklaştığı bir konu olarak öne çıkıyor.

Doğru mama sandalyesi ile çocuklar hem daha keyifli şekilde besleniyor hem de ergonomik tasarımı ile sandalyede rahatsız olmadan oturmaları sağlanıyor. Dolayısı ile yemek saatleri çocukların iple çektiği zamanlar haline geliyor.

Eğitimde De Rolü Var

Mama sandalyeleri, genellikle bebekler ek gıda alımına başladıkları zaman ihtiyaç duyulan ürünler kategorisinde yer alıyor. Çocukların yemek yeme alışkanlıkları mama sandalyeleri ile biçimleniyor. Beslenme dışında eğitimde de yer alan bir ürün. Sofra düzenini, yemek saati kavramını, ellerini kullanmayı, daha sonra yemek yerken kullanılan çatal ve kaşık gibi yardımcılara alışmayı öğrenmelerini etkiliyor. Motor becerilerinin gelişimini de direkt olarak etkileyen mama sandalyeleri bu nedenle de oldukça önemli.  

Mama sandalyeleri oldukça çeşitli ürün yelpazesine sahip bir kategori ve çok sayıda da modeli bulunuyor. Demonte edilebilen, portatif mama sandalyeleri, evde de yer kaplamadığından sıklıkla bu kategoride tercih edilen ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Dışarıda olduğunuz zamanlarda da kullanabilmeniz açısından uygun olan, taşınabilir mama sandalyeleri de ebeveynlere büyük rahatlık sağlıyor. Sağlıklı malzemelerden üretilen mama sandalyelerinin, ahşap olan çeşitleri de hem görünümünün şık olması hem de ahşabın sağlık açısından iyi olması nedeniyle tercih ediliyor.

Her Bütçeye Uygun

Çok çeşitli modelleri bulunan mama sandalyeleri, hemen hemen her bütçeye uygun şekilde üretiliyor. Farklı özelliklerine göre farklı fiyatlandırmaları bulunan, bu çok işlevsel sandalyelerin hepsinde mutlaka emniyet kemeri gibi güvenlik özellikleri de bulunuyor. Ayrıca sandalyeler taşıma kapasitesi, kullanım şekli ve amacı, üretildiği malzeme, minderi, rengi ve boyutu gibi farklı özelliklerine göre fiyatlandırılıyor.

Dünyaca Ünlü Markalardan En Çok Tercih Edilen Mama Sandalyesi Ürünleri Babymall'de!

Çocukların bebeklik dönemlerinden itibaren gelişimlerini ve yemek yeme alışkanlıklarını olumlu yönde etkileyen mama sandalyeleri, hem ebeveynlerin hem de çocukların vazgeçilmez ürünlerinden biri olarak öne çıkıyor. Çok farklı modellerde olan sandalyelerle, çocuklar, güvenli ve mutlu şekilde yemek yiyor. Aynı zamanda aileleri ile aynı masa etrafında oturabiliyor ve keyifli aile yemeklerine de katılabiliyor. Mama sandalyeleri ile aile arasındaki bağları bile güçleniyor.

Son Gezilen Ürünler