Sıralama

Klozet Kapağı Kilidi

 

Klozet kapağı kilidi kullanarak, bebeğinizi bakteri ve virüslerin çok fazla bulunduğu klozetlere temas etmekten uzak tutabilirsiniz. Bebekleriniz, sizin haberiniz olmadan evin farklı yerlerine gidebilir, istenmeyen nesnelere karşı merak duyabilirler. Klozetler de bebeklerin uğrak yerlerinden biridir. Emeklemeye başlayan ya da yürüme evresine geçmiş olan bebekler, banyoya gidip klozet kapağını kaldırabilir. Bunu önlemenin yolu, klozetlerin açılmasını önleyen kilit kullanmanızdır.

Çok kolay bir biçimde kullanılabilen klozet kilitleri, yaşamınızı kolaylaştırır. Yalnızca anne ve babanın açabileceği kilitlerle, bebeğinizin beklenmedik bir durumla karşılaşmasını önleyebilirsiniz. Herkesin rahatça monte edebileceği kilit, rahatça çıkartılabilir. Siz istemedikten sonra bebeğiniz klozeti açamaz, bakteri ve virüslerin bulunduğu yüzeylerle temas edemez. Klozet kapağı kilidi bebeğinizi bakteriyel tehlikelerden korur ve güvenlik risklerini en alt düzeye indirir.

 

Ürünün Özellikleri

 

  • Klozetler için kullanacağınız klozet kapağı kilidi, sizin kontrolünüz dışında kesinlikle açılmaz
  • Kolay bir şekilde monte edilebilir ve çıkartılabilir
  • Yapıştırmalı olarak kullanılır
  • Kilit, klozet kapağının su tankı ya da duvar mesafesinde açılmasını önler
  • Yetişkinler için bas çevir mekanizmasına sahiptir ve pratik bir biçimde açılabilir

 

Klozet kapağı kilidi kullanarak evinizi güvenli bir alan haline getirebilir, bebeğinizin emekleme ya da yürüme devresinde sizin kontrolünüz dışında bir davranış içerisine girmesini engelleyebilirsiniz. Montajı kolay olan kilidi kullanarak bebeğinizin hareket özgürlüğünü kısıtlamamış, onun evin dört bir yanını keşfetme güdüsüne sekte vurmamış olursunuz. Bebeğiniz kendi kendine evi keşfeder, çevresindeki nesne ve eşyaları tanır. Klozet kilidi ve çoklu güvenlik setleri sayesinde siz de huzurlu olursunuz. Farklı markaların ürettiği bu benzersiz ürün, temiz bir yüzeye kolay bir biçimde monte edildikten sonra uzun süre boyunca kullanılabilir.

 

Son Gezilen Ürünler