Sıralama

OTO KOLTUĞU

Anne ve babalar için bebeklerinin güvenliği dünyadaki her şeyden önce gelir. Bebekler için özel tasarlanan oto koltukları da, güvenlik açısından oldukça önemli hatta olmazsa olmaz bir ürün. Mevcutta bulunan yasalar, belirli bir yaşın altında olan çocukların araçlarda seyahat ederken mutlaka bebek ya da çocuk oto koltuğunda oturmasını zorunlu kılıyor.

Bebek oto koltukları özel olarak bir güvenlik sistemi dâhilinde üretilen ve sadece çocukların kullanımına olanak sağlayan ürünler. Çocuklar için özel emniyet kemeri bulunan oto koltukları, araç koltuklarına sabitlenebiliyor. Bebek oto koltukları bebeklerin yaşına, ağırlığına, aracın modeline ve boyutuna göre farklı çeşitlerde tasarlanıyor.

Araçların kendinde olan emniyet kemerleri belirli bir yaşın altındaki çocuklar için uygun şekilde üretilmiyor. Bu nedenle aracın kendi güvenlik ekipmanları, çocukların korunması konusunda yetersiz ve tehlikelidir. Bebek Oto koltukları bebeklerin ve çocukların kaza anlarında güvenliklerinin sağlanması açısından hayati önem taşıyor. Araç koltuğuna kolaylıkla sabitleniyor. Bebek emniyet kemeri nedeniyle istenmeyen durumlar oluştuğunda, bebeklere ek koruma vazifesi görüyor.

Çok Fonksiyonlu Koltuklar

Bebekler ve çocuklar için üretilen oto koltuklarının günümüzde çok sayıda modeli bulunuyor. Çocukların farklı boy ve kilo oranlarına göre seçilmesi gereken oto koltuklarında, ayrıca ana kucağı ve puset oto koltuğu gibi seçenekleri de bulmak mümkün. Oto koltukları hem araca kolay şekilde yerleştiriliyor hem de bebekleri annelerinin kucağındaymış gibi hissettiriyor. Ayrıca yatabilen şekilde üretilen oto koltukları sayesinde, bebeklerin uyku saati geldiğinde koltuk kendiliğinden yatağa dönüşebiliyor. Böylece, bebeklerin yolculuk sırasında da güvenli şekilde uyumalarına olanak sağlıyor.

Ayrıca bebek oto koltukları kullanılan kumaşlarıyla da öne çıkıyor. Hem yazın hem de kışın kullanıma uygun, bebekleri terletmeyen yapısı ile her mevsimde bebekler için konforlu bir yolculuk sağlıyor. Çeşitli modellerdeki ve özellikteki oto koltuklarını, her bütçe için bulmak mümkün. Fiyatlar koltuk modellerine, kullanılan malzemeye, üzerinde bulunan ekipmana, koltuğun yapısına ve tasarımına göre değişiyor. Tüm detayları ile bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanan ve üretilen bebek oto koltukları, anne ve babaların mutlaka sahip olması gereken ürünler listesinde üst sıralarda yer alıyor.

Son Gezilen Ürünler