Sıralama

15-36 Kg oto Koltukları

15-36 Kg Oto Koltukları bebeklerinizin arabada seyahat ederken rahat olmalarını ve güvenli bir şekilde yolculuk etmelerini sağlar. Ortalama 4 yaşındayken kullanmaya başlayabileceği 15-36 Kg Oto Koltukları çocuğunuzun arabada güven içinde olması için özel güvenlik sertifikalarına sahiptir. Uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip 15-36 Kg Oto Koltukları, olası darbeler karşısında bebeğinizi güvenli tutmak için tasarlanmıştır. Özel yastıkları ve ergonomik şekli sayesinde çocuğunuzun rahatı hiç bozulmaz. Bu sayede uzun yolculuklarda bile rahatça seyahat edebilirsiniz. Üstelik nefes alan kumaşlar sayesinde terleme yapmaz.

15-36 Kg Oto Koltukları Seçilirken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

15-36 Kg Oto Koltuğu seçerken dikkat etmeniz gereken birçok farklı nokta vardır. Bunlardan ilki güvenliktir. Alacağınız oto koltuğunun güvenlik sertifikalarını mutlaka incelemelisiniz. Çeşitli testler doğrultusunda verilen uluslararası güvenlik sertifikaları ile 15-36 Kg Oto Koltuklarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta çocuğunuzun oto koltuğuna uyumudur. 15-36 Kg Oto Koltukları için çocuğunuzun minimum 15 kilo olması gerekmektedir. Aksi takdirde içinde rahat edemez, güzelce oturamaz ve bu da farklı sorunlara yol açar. Çocuğunuza alacağınız oto koltuklarının tam olarak uyacağından emin olmalısınız.

15-36 Kg Oto Koltukları için dikkat etmeniz gereken diğer nokta ise yastıkları ve kumaşıdır. Kumaşın nefes alabilmesi, antialerjik olması ve terletmemesi son derece önemlidir. Bebeğinizin uzun süre vakit geçirebileceğinden dolayı en rahat ortamda bulunması gerekir. Ergonomik yastıklar ve uygun kumaşlar ile çocuğunuza en rahat oto koltuğunu BabyMall’da bulabilirsiniz.

15-36 Kg Oto Koltukları Modelleri

15-36 Kg Oto Koltukları arasında birçok farklı marka ve model vardır. Sitemizde bulunan Kanz, Chiccho, BabyHope, Kraft, Maxi-Cosi, Prego, Peg Perego markaları arasından birçok farklı model arasında seçim yapabilirsiniz. Kırmızı, mavi, siyah, kahverengi, lacivert gibi birçok farklı renge ve modele sahip olan 15-36 Kg Oto Koltuklarının en iyi modellerini sitemizde karşılaştırabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

15-36 Kg Oto Koltukları Özellikleri

15-36 Kg Oto Koltukları modellerine bağlı olarak birçok farklı özelliğe sahiptir. Arabaya bağlamak için isofix montaj bağlantısı, bebeğinizin rahat etmesi için ergonomik boyun desteği ve ergonomik yastıklar, yaslanabilme ve açı ayarlama, pozisyon ayarı gibi birçok farklı özelliği sitemizde keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda nefes alan, terletmeyen ve alerji yapmayan sağlıklı kumaş seçenekleriyle bebeğinize en uygun oto koltuğunu gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

 

15-36 KG OTO KOLTUKLARI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

15-36 Kg Koltukları Hangi Bebekler için Uygundur?

15-36 Kg Oto Koltukları 15 kiloyu geçmiş tüm bebekler için uygundur. Bebekler bu kiloya yaklaşık 4 yaşındayken varırlar.

15-36 Kg Oto Koltukları Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oto koltuğu alırken bebeğinizin kilo ve boyunun uyumuna, güvenlik sertifikalarına ve kumaşın kalitesine dikkat etmelisiniz.

Son Gezilen Ürünler