Sıralama

0-13 Kg Oto Koltukları

0-13 kg oto koltukları, bebeğinizin araba yolculuklarını güvenli ve rahat geçirmelerini sağlar. Doğumdan itibaren 12 aya kadar kullanılabilen 0-13 kg oto koltukları, uluslararası ADAC testi ile kanıtlanmış güvenlik sertifikasına da sahiptir. Grup 0+ kategorisinde olan 0-13 kg oto koltukları, olası bir darbeye karşı bebeklerinizi güvende tutar. Son derece konforlu olan 0-13 kg oto koltukları, yeni doğan bebeklerinizin bel ve boyunları için konforu sağlamakla beraber kumaşları nefes alan bir kumaştan yapılmıştır.

0-13 Kg Oto Koltukları Seçilirken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

0-13 kg oto koltukları seçerken dikkat edilmesi gereken ilk husus elbette ki bebeğinizi maksimum güvende tutup tutmayacağıdır. Bunu bilmenin en iyi yolu ise, seçtiğiniz 0-13 yaş oto koltuklarının uluslararası geçerli güvenlik sertifikalarına sahip olup olmadığına bakılmasıdır. İkinci olarak, bebeğinizin 0-13 kg oto koltuğu için uygun olması gerekmektedir. 0-13 kg oto koltukları seçerken bir başka dikkat edilmesi gereken nokta ise anti alerjik, yıkanabilir ve terletmeyen bir kumaşa sahip olmalarıdır. Bebeklerinizin güvenli ve konforlu olduğu kadar hijyenik bir yolculuk geçirmesi de önemlidir.

0-13 Kg Oto Koltukları Modelleri

Mağazamızda ve internet sitesinde yer alan 0-13 kg oto koltukları modelleri; Kanz, Chicco, Maxi-Cosi, Wei-B, Besafe, Avionaut, Vauva ve Duux olmak üzere 8 tanedir. Bu modellerden Wei-B Wander, Duux Palma, Kanz Mia, Maxi Cosi gibi modeller unisex yani cinsiyet fark etmeksizin kullanılabilmektedir.

0-13 Kg Oto Koltuklarının Özellikleri

Mağazamızda yer alan 0-13 kg oto koltukları; kırmızı, mavi, siyah, lacivert gibi birçok renk çeşidine sahiptir. Kız bebek, erkek bebek ve unisex olarak kullanıma sahip olan 0-13 kg oto koltukları modellerimiz, bazı özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Ekstra baş desteği, İsofix bağlantısı (uluslararası standart oto koltuk montaj sistemi), kademe kademe artan baş desteği pozisyonuna sahip olan modellerimiz sitemizde mevcuttur. Her bütçeye uygun, maksimum konfor ve güvenliğe sahip olan 0-13 kg oto koltukları mağazalarımızda sizlere sunulmuştur. Terletmeyen, antialerjik kumaşlara ve çeşitli modellere sahip 0-13 kg oto koltuklarına internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

0-13 Kg Oto Koltukları Hakkında sık Sorulan Sorular

Soru: 0-13 kg oto koltukları hangi bebekler için uygundur?

0-13 kg oto koltukları, yeni doğan bebeklerden 13 aylık bebeklere uygundur.

Soru: 0-13 kg oto koltukları alınırken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle bebeğinizin güvenli yolculuklar geçirebilmesi için oto koltuklarının uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip olması önemlidir. Antialerjik, leke tutmaz, terletmez ve yıkanabilir bir kumaş bebeğiniz ve sizin için daha konforlu olacaktır.

Son Gezilen Ürünler