Sıralama

9-36 Kg Oto Koltukları

9-36 Kg Oto Koltukları çocuklarınızın arabada güvenli ve rahat bir şekilde yolculuk etmelerine imkan tanır. Ortalama 10 aylıkken kullanmaya başlayabileceği 9-36 Kg Oto Koltukları, bebeğinizin güvenliği sağlamak için özel güvenlik sertifikalarına da sahiptir. 9-36 Kg Oto Koltukları araba içerisinde olası darbelere karşı bebeğinizi sıkıca güvende tutar. Yumuşak yastıkları ve ergonomik şekli sayesinde çocuğunuzun konforu yol boyunca eksik olmaz. Bel ve boyun destekleri sayesinde bebekleriniz uzun süre rahatlıkla oturabilir. Nefes alan kumaşları sayesinde terleme yapmaz.

9-36 Kg Oto Koltukları Seçilirken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

9-36 Kg Oto Koltuklarını seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey güvenliktir. Oto koltuğunun emniyetini ise sahip olduğu sertifikalardan anlayabilirsiniz. Çeşitli testlerden gerecek uluslararası güvenlik sertifikası alan 9-36 Kg Oto Koltukları alarak gönlünüz rahat bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta çocuğunuzun 9-36 Kg Oto Koltuğu için uygun olmasıdır. Yani çocuğunuz koltuk için çok küçük ya da büyükse, koltukta rahat edemez, tam olarak sığamaz. Bu da hem konfor hem de güvenlik açısından eksiklikler oluşturur.

9-36 Kg Oto Koltukları Modelleri

Babymall size piyasanın en kaliteli ve iyi markalarını sunmaktadır. Sitemizde ve mağazalarımızda Kanz, Chiccho, BabyHope, Kraft, Maxi-Cosi, Prego, Peg Perego markaları bulunmaktadır. 9-36 Kg Oto Koltukları almak için bu markaların sunduğu modeller arasından dilediğinizi seçebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

9-36 Kg Oto Koltuklarının Özellikleri

BabyMall sitemizde yer alan 9-36 Kg Oto Koltukları mavi, siyah, lacivert, sarı, kırmızı gibi birçok farklı renk çeşidine sahiptir. Hem erkek hem de kız çocukları tarafından kullanılabilirdir. 9-36 Kg Oto Koltukları modellerine göre boyun desteği, isofix montaj bağlantısı, yaslanabilme ve ayarlanma, pozisyon ayarı farklı özelliklere sahiptir. Nefes alan, terletmeyen ve anti alerjik kumaşlara sahiptirler. Her bütçeye uygun ve birçok özelliğe, uluslararası güvenlik sertifikasına sahip 9-36 Kg Oto Koltuklarını keşfetmek sitemizde keşfedebilirsiniz.

 

9-36 KG OTO KOLTUKLARI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

9-36 Kg Oto Koltukları Hangi Bebekler için Uygundur?

Bebekler 9 kilodan 36 kilo olana kadar Oto Koltuğunu kullanabilirler. Yaklaşık 10 aylık olduktan sonra rahatça kullanabilir.

9-36 Kg Oto Koltukları Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Alınan oto koltukların çocuğunuzun boyuna ve kilosuna uygun olmasına özen göstermelisiniz. Güvenlik sertifikası olmalıdır. Antialerjik, terletmeyen ve nefes alan kumaşlardan yapılmış olmalıdır.

Son Gezilen Ürünler