Sıralama

Yatak Bariyeri

 

Yatak bariyeri, bebeğinizin yatağından düşmemesi için kullanabileceğiniz etkili bir önlem ürünüdür. Dört aylıktan itibaren bebekler hareketlenmeye başlar. Yatakta bile oyun oynamaya devam ederler. Oyun esnasında dengelerini kaybedip yatağın dışına düşme olasılıkları bulunur. Özellikle uyku esnasında bebeğinizin hareketlerini kontrol etmeniz imkânsızdır. Yataklara kolayca monte edebileceğiniz bariyerle, bütün bu olasılıkları önlemiş olursunuz. Babymall, etkili güvenlik önlemleriyle yanınızda.

 

          Her zaman bebekleri kontrol altında tutmak mümkün değildir. Özellikle büyüme evresinde, bebeğiniz sürekli olarak oradan oraya gider. Evi merak ettiği için her yere dokunur. Yatağına koyduğunuzda da, çok güvenli bir alan oluşturmadığınızda güvenlik riskleriyle karşılaşabilirsiniz. Hem uyku esnasında hem de yatağında oynarken onu koruyabilmenizin bir yolu var. Yatak bariyeri, bebeğinizin yataktan düşüp yaralanmasını ve zarar görmesini önleyen çok etkili bir tedbirdir.

 

Ürünün Özellikleri

Farklı uzunluklardaki yataklar, beşikler ve bazalar için özel olarak üretilen ürün; yatağı güvenli bir alan haline getirir. Bebek, yatağında rahatça oynar, kendini mutlu hisseder. Ürünün diğer özellikleri şunlardır:

  • Kolayca monte edilir ve çıkarılır
  • Farklı büyüklüklerdeki yataklar için uygun ebatlı ürünler vardır
  • Toksik madde içermez
  • Bebeğin düşme riskini % 100 engeller
  • Yer kaplamaz
  • Başka bir yere giderken yanınızda götürebilirsiniz

 

Oldukça fonksiyonel bir ürün olan yatak bariyeri, nevresim takımlarınızı kullanırken size zorluk çıkarmaz. Kolay bir şekilde çıkarabileceğiniz ürünü, yine işiniz bittikten sonra kolayca monte edebilirsiniz. Yatağınızın ölçüsüne göre alacağınız yatak bariyeri, yaşamınızı ciddi şekilde kolaylaştırır.

 

Anne Ve Bebek Ürünleriyle Babymall

 

Hayat, türlü güvenlik riskleriyle dolu. Özellikle savunmasız olan bebekler için risk daha da fazla. Ancak alacağınız önlemlerle bu riskleri en alt düzeye indirmeniz mümkün. Babymall hayatınızın kolaylaşması, bebeğinizin en iyi koşullarda hayatını devam ettirmesi için birbirinden farklı ürünleri sizlere sunar. Portatif özelliklere sahip olan yatak bariyerini, farklı yataklara monte edebilirsiniz. Evinizin her yerini bu sayede güvenli bir alan haline getirebilirsiniz. Ağır olmayan, her yere kolayca taşınabilen ürün, farklı renk seçenekleriyle sunulur. Her keseye uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz yatak bariyeri, içinizin rahat etmesini, bebeğinizin güvenli bir ortamda büyümesini sağlar.

 

 

Son Gezilen Ürünler