Sıralama

Yarış Setleri

    Yarış setleri, çocukların heyecan ve ilgi ile oynadıkları onları mutlu eden oyuncaklar arasında en üst sıralarda yer alır. Bu setler: yarış pisti, birbirinden farklı arabalar ve yüksek atlayış üniteleri ile sadece çocukların değil, büyüklerin de ilgisini çeker. Yarış setleri sadece erkek çocuklarının değil, kız çocuklarının da ilgisini çok çeker. Kurulumu kolay olan bu setler, çocukların tek başlarına ya da arkadaşlarıyla oynayabilecekleri keyifli oyuncaklardandır. Baby Mall’da çocuklarınızla keyifli vakitler geçireceğiniz birbirinden güzel yarış setlerini bulabilirsiniz.

Araba yarışlarını seyreden çocuklar; araçların hızlarına, manevraları alışlarına ve pilotların sürüş tekniklerine hayran olurlar. Özellikle yüksek atlama pistlerinin bulunduğu yarışlar, her yaştan insanın ilgisini çeker. Çocukların ilgilerini doğru şekilde yönetmek için de doğru oyuncağı seçmek gerekir. Gerçek hayattaki nesnelerin küçültülmüş modellerini içeren oyuncaklar, çocukların isteklerini karşılamaları için iyi bir seçimdir. Yarış setleri ile oynayan çocuklar, izledikleri yarışlardaki heyecanı yaşar ve oyunu kazandıklarında mutlu olur. Çocuklarınızın sevincini ve neşe içinde oynamasını sağlamak için seçeceğiniz yarış setiyle, onun yüzündeki heyecanı görebilirsiniz.

Yarış Seti Modelleri Nelerdir?

Yarış arabalarının bulunduğu klasik setlerin dışında kamyon yarışı yapılabilecek setler de bulunur. Bunun dışında şu yarış setleri vardır:

  • İki katlı yarış seti
  • Garaj seti
  • Elektrikli yarış seti

Kutu içeriğindeki kılavuz, oyuncağın kurulumunu basit bir biçimde anlatır. Çocuğunun gerçek araba yarışlarındaki mutluluğu ve heyecanı yaşamasını isteyen anne ve babalar için, yarış seti iyi bir seçimdir.

Baby Mall’da Kaliteli Yarış Setlerini Uygun Fiyata Alabilirsiniz

Anne ve bebek için aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz Baby Mall,  oyuncak kategorisiyle de göz dolduruyor. Bu kategorideki diğer oyuncaklarda da olduğu gibi, yarış setlerine de uygun ödeme koşulları ve fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz. Renk renk, gerçeğine çok benzeyen yarış setleri, çocuklarınızın arkadaşlarıyla birlikte keyifle ve kıran kırana yarışmasını sağlar. Sosyalleşme fırsatı da sunan bu oyuncaklar, çocukların hayal dünyalarını da geliştirir. Aradığınız her oyuncağı kategorimizde bulabilir, tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve kısa sürede kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Son Gezilen Ürünler