Sıralama

Bebek Yağmurluk ve Rüzgârlık

Bebeğinizle vakit geçirmenin belki de en güzel aylarıdır bahar ayları. Sonbaharda yapraklar dökülür, yağmurlar yağar, ilkbaharın yağmurları ise yeni açan çiçekleri misler gibi kokutur. Miniğiniz karşılaştığı bu güzel doğa olaylarından çok etkilenir ve beslenir. Ama bu güzel mevsim geçişlerinin bir diğer gerçekliği de, ebeveynlerin bu havalarda bebeklerini nasıl giydirecekleri konusunda endişelenmeleri.

Hem Üşümemeli Hem De Terlememeli
Vücut enerjisi yüksek bebeklerin, bu mevsimde kat kat giydirilmesi aşırı terlemelerine neden olabilir. Bahar aylarında bebeğinizi hem üşümeyecek hem de terlemeyecek şekilde giydirmeli, ani ısı değişimlerine ve yağışlara karşı tedbirli olmalısınız. Kış soğukları başlayıp mont ve kabanlara geçmeden hemen önce; trikolar, kazaklar ya da sweatshirtler üstüne yağmurluk giydirmeyi tercih edebilirsiniz.  

Bebek Yağmurluk Ve Rüzgârlık Modelleri

Hava yağmurlu bile olsa, dışarı çıkmanız gerekir. Unutmayın ki, bebeğinizin sağlıklı gelişiminde açık havanın etkisi çok büyüktür. Hava şartları ne olursa olsun, mevsimine uygun giydirdiğiniz bebeğinizle birlikte açık havanın tadını çıkarmalısınız. İster bir bebek olsun, ister su birikintilerine basmaya bayılan minik bir insan; dünyayla yeni tanışan kıymetlinizin göreceği, öğreneceği o kadar çok şey var ki. Yağmurluğunu ya da rüzgârlığını giyerek, yağmur altında bile güvenle vakit geçirebilmek de bunlardan biri. Önemli olan, doğru kıyafet seçimi ile bu günü daha da güzel hale getirebilmek.

Yağmur güzel, güzel de; eğer bebeğiniz ıslanırsa kıyafetlerini vakit kaybetmeden değiştirmeniz gerekiyor. Çünkü ıslak kıyafetler vücut ısısını hızla düşürerek, bebeğinizin hastalanmasına sebep olabilir. Seçeceğiniz yağmurluk ve rüzgârlık modelleri; su geçirmeyen yapıda, çamur ve nem gibi dış etkenlerden etkilenmeyecek kalitede üretilmiş olmalı. BABYMALL’daki bebek yağmurluk ve rüzgârlıkları tüm bu hassasiyetlerle üretildi. Aralarından ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun olanları seçerek, bebeğinize hem koruma hem de şıklık sağlayabilirsiniz.

Bebeğinizin yaşına ve cinsiyetine göre seçim yapabileceğiniz bebek yağmurluk modelleri sabah yürüyüşlerini, bahar pikniklerini, park gezmelerini çok daha güvenli hale getirecek. Farklı mevsimler için hem kullanışlılık hem de kalite vaat eden yağmurluk ve rüzgârlıklar, birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlara sahip. Geriye sadece yağmurun ve rüzgârın tadını çıkaran miniğinizi izlemek kalıyor.

Son Gezilen Ürünler