Termoslar

 

Termoslar, her yaştan insanın ihtiyaç duyduğu beslenme gereçleri arasında yer alır. Özellikle seyahat ederken, alışverişteyken veya misafirliğe gittiğinizde; bebeğinizin karnını doyurmak için sıcaklığı stabil tutan bir termosa ihtiyacınız olur. Anne sütü de, diğer sıvılar belli bir sıcaklıkta iken bebeklere verilir. Ne fazla sıcak olmalıdır ne de fazla soğuk. Termos çeşitleri, sıcaklığı belli bir düzeyde tutarak bebeğinize vereceğiniz sıvıyı en iyi şartlarda muhafaza eder. Baby Mall’da farklı markalara ait birbirinden eğlenceli termos çeşitleri vardır.

 

Termoslar Dışarıya Çıkmayı Kolaylaştırır

 

Annelerin, dışarıya çıktıklarında en fazla düşündükleri şey bebeklerinin beslenmesidir. Beklenmedik bir anda sıvıya ya da besine ihtiyaç duyan bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için, telaşlanan annelerin kurtarıcısı olacak pek çok ürün vardır. Termoslar da bunlardan biridir. Sadece bebekken değil, yavrunuz büyüdüğünde de çantasına ya da bisikletinin sepetine koyacağınız bir termos; onun sıvı ihtiyacını en iyi şekilde karşılaması için ideal bir çözümdür. Evdeki beslenmenin de kolay bir şekilde yapılabilmesi için termos kullanabilirsiniz. Suyu ya da başka bir sıvıyı, belli bir sıcaklıkta tutup bebeğinize vermek istediğiniz zaman termos en önemli yardımcınız olacaktır.

 

Mama Termosları

 

Markalar yalnızca sıvılar için değil, mama ve yemekleri de saklayabilmeniz için termoslar üretir. Bebeğinizin her an her yerde, istediğiniz şartlar çerçevesinde beslenmesi için kullanabileceğiniz mama termosları; yiyecekleri ideal sıcaklıkta tutar. Siz de istediğiniz her yerde bebeğinizi besleyebilirsiniz. 5-6 saate kadar yiyecek ve içeceklerin kendi sıcaklığını koruyan ürünler, sizi eve bağımlı olmaktan kurtarır. Küçük boyutlu oldukları için çantalara kolayca sığabilen termoslar, yemeklerin bozulmasını engeller. Kolayca kullanılabilen ürünler herhangi bir zararlı madde içermez.

 

Termos Çeşitlerinin Özellikleri

 

Termos çeşitleri, bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Kız ve erkek çocuklar için farklı renklerde üretilen termos çeşitleri, oldukça sağlamdır. Düştüğünde zarar görmeyen yapısı, anne ve babalar tarafından tercih edilmesinin en önemli nedenidir. Üzerinde farklı çizgi film karakterlerinin figürleri bulunan ürünler, bebeğinizin ihtiyaç duyacağı kadar yiyecek ve içeceği alabilir. Antikanserojen ve antibakteriyel olan bu ürünler, kolayca temizlenebilir. Geniş bir kapağının bulunması, temizleme işinin zahmetsizce yapılmasını sağlar.

Son Gezilen Ürünler