Priz Koruyucu

 

Priz koruyucu, bebeğinizi ev içi tehlikelerden korumak için tasarlanmış en temel güvenlik ürünlerindendir. Elektrik çarpması gibi kötü bir kazadan endişe etmenizi engeller. Bebekler, büyümeye ve kendi başlarına hareket etmeye başladıklarında annelerinden de babalarından da bağımsız olarak evde dolaşmak, eşyalara dokunmak isterler. Bunu engellemeniz mümkün değil ancak meydana gelebilecek olumsuzlukları önlemek elinizde. Prizlere takılan koruyucu aparatlarla, bebeğinizin başına kötü bir şey gelmeyeceğinizi bilirsiniz. Babymall, bebek güvenliği için tek adrestir.

 

Ülkemizde ve tüm dünyada, ne yazık ki elektrik çarpmaları sonra hayatını kaybeden bebeklerin sayısı giderek artmaktadır. Bunun nedenleri prizlerin bebeklerin erişebileceği yerlerde olması, kontrol dışı olarak bebeklerin prizlere metal cisimleri veya oyuncaklarını sokmaya ya da prize temas etmeye çalışmasıdır. Anne ve babalar da evde bu durumla ilgili olarak tedirginlik yaşamaktadır. Ancak böylesi kötü durumları önlemenin çok etkili bir yolu var: Priz koruyucu. Oldukça basit ve kullanımı kolay olan koruyucular ile bebeğiniz evde rahatça dolaşır, sizde endişe yaşamazsınız.

 

Tehlikelere Karşı Çözüm Üretebilirsiniz

Meraklı minikler, emekleme ve yürüme döneminde çok aktiftir. Her yere girip çıkarlar, çekmece ve dolapları karıştırırlar, dokunmadıkları yer kalmaz. Gelişim döneminde bütün bunların olması oldukça doğaldır. Ancak bebeklerin meraklı bir biçimde evi keşfetmesi bazen istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Küçük kazalar, yaralanmalar ya da elektrik akımına kapılma gibi durumlar ev yaşamında çokça rastlanan durumlardır. Birkaç küçük girişimle bütün bunlarla ilgili olarak önlem alabilir, öğrenme sürecinde bebeğinizin özgürlüğünü kısıtlamamış olursunuz. Priz koruyucu bebekleri elektrik akımına kapılma tehlikesine karşı koruyan çok etkili bir tedbirdir.

 

Babymall Anne Ve Bebek Ürünleriyle Hizmetinizde

 

Prizlere takarak kullanabileceğiniz korucuyu ürün, bebeklerin parmaklarını prize sokmasını ya da metal bir cismi prize temas ettirmesini önler.

Çok kolay bir kullanıma sahip olan ürünün genel özellikleri:

  • Kullanımı basittir
  • Montajı kolaydır
  • Anahtar mekanizmasıyla ürünü sabitleyebilirsiniz. Anahtar olmaksızın koruyucu açılmaz.

 

Evinizi güvenli bir alan haline getirerek bebeğinizin rahatça oynamasını sağlamak istiyorsanız, Babymall’da pek çok ürün bulabilirsiniz. Tek tıkla sepetinize eklediğiniz ürünler, kargoyla kapınıza kadar gelir ve siz de güvenli bir yaşam alanı oluşturursunuz.

 

 

Son Gezilen Ürünler