Müzik Aletleri

Müzik aletleri ile bebeğinizin müziğe ilgi duymasını sağlayabilirsiniz. İnsanoğlunun güzel sanatlarla ilgilenebilmesi için, erken çocukluk döneminde onu güdüleyen uyarıcıların bulunması lazım. Alacağınız müzik aletleriyle bebeklerinizin işitsel zekâsının gelişmesini, onların ritim duygusunu kazanmasını ve ileride yaşamlarını zenginleştirecek müzikle bir an önce tanışmasını sağlayabilirsiniz. Baby Mall’da hem bebeklere hem de çocuklara uygun birbirinden farklı müzik aletleri bir arada.

Ses, insan için çok önemlidir. Beş duyu organından biri olan işitme duyusu; iletişim kurmak, çevremizde olan biteni algılamak ve bunlara tepki vermek için kullandığımız duyumuzdur. Özellikle bebeklerin işitme duyusu büyüme ve gelişme çağında, onların yaşamlarını zenginleştirecek güce sahiptir. Değişik sesleri tanımak ve bu seslerin niteliklerini öğrenmek, bebeklerin verecekleri tepkiler ve kuracakları iletişimler için gereklidir. Oyuncak enstrümanlar ile bunu çocuğunuz henüz bebekken sağlayabilirsiniz. Baby Mall’da kullanıcılara sunulan müzik aletleri şunlardır:

  • Davul
  • Piyano
  • Mikrofon
  • Gitar

Bütün bu oyuncaklar bebeğinizin hem eğlenmesini hem de sanatsal açıdan gelişmesini sağlar.

Ritim Duygusunu Kazanmak İçin

Ritim duygusunu kazanmak, farklı müzikleri işitmekle yakından ilişkilidir. Özellikle ritmik ve belli ölçülerde azalıp artan müzikler, miniklerin seslere karşı elleriyle ya da ayaklarıyla tepkiler verebilmesini sağlar. Vurmalı çalgılar bu noktada oldukça önemlidir, ritim duygusu en fazla vurmalı çalgılarla sağlanır. Vurmalı çalgılar, diğer enstrümanların verdiği seslerin takip edilmesine de yardımcı olur. Baby Mall’da bulabileceğiniz enstrümanlar, çıkardıkları kaliteli seslerle çocukların ritim duygusunu çok yönlü olarak geliştirir. Çocuk, artık sesleri tanımaya ve bu sesleri taklit etmeye başlar ki, en önemli kazanım da bu olur.

Baby Mall’da Alışveriş Çok Kolay

Her bütçeye hitap eden ürünlerle kullanıcılarını her daim mutlu eden Baby Mall, müzik aletleri ile de çocukların eğlenerek öğrenmesini sağlıyor. Miniklerin ilerideki yaşamlarına etkide bulunacak oyuncakları tercih etmek gerekir. Enstrümanların küçültülmüş versiyonlarını alarak, onların müziğe karşı sevgisini artırabilirsiniz. Pille çalışan oyuncaklar, küçüktür ve bebeklerin kullanımına da uygundur. Sağlığa zararsız malzemeden yapılan oyuncaklar, darbelere karşı da dayanıklıdır. Sadece müzik sesleri değil, insan seslerini de çıkarabilen bu oyuncaklar, bebeklerin canlandırma becerilerinin gelişmesine de faydalı olur.

Son Gezilen Ürünler