Maxi Cosi Spinel 360 Isofixli Oto Koltuğu 0-36 Kg Black

Tüm Maxi-Cosi Ürünleri
(0 yorum)
13.999,00TL%25 indirim18.690,00 TL
Son 5 Ürün
2799,80 TL x 5 ay'a varan

Ürün Seçenekleri

 • Ücretsiz
  Kargo

Ürünü Paylaş
 • Ücretsiz kargo

  1100 TL ve üzeri
  ücretsiz kargo

 • Taksit

  Peşin fiyatına
  taksit imkânı

 • Taksit

  14 gün içinde
  iade hakkı

 • Taksit

  Mağazadan
  değiştir

 • Taksit

  Oto koltuklarına
  mağazada ücretsiz montaj

 • Orijinal ürün garantisi

  Orijinal ürün
  garantisi

 • 7/24 canlı destek

  7/24 canlı
  destek
  0 850 333 69 35

Maxi Cosi Spinel 360 Isofixli Oto Koltuğu 0-36 Kg Black

Çocuğu arabaya bindirmeyi ve arabadan çıkarmayı kolaylaştıran 360° dönebilen oto koltuğu.

Doğumdan itibaren 36 kg ağırlığa kadar ISOFIX sabitleme sistemi ile gösterilir.

Çocuklar hızlı büyüyor ve bu gelişim gerçekleştikçe isteyeceğimiz son şey, çocuklarımızın tüm temel eşyalarını sürekli olarak değiştirmek değil mi? Bunu göz önünde bulundurarak Maxi-Cosi, küçük çocuğunuza her aşamada eşlik edecek Spinel 360 bebek oto koltuğunu geliştirdi.

Doğru oto koltuğunu satın almayı bilmek için önemli olan nedir?

Çocuk, bebek eşyalarının en önemli parçalarından biri şüphesiz ki oto koltuğudur.

Oto koltuğu, küçüklerin kaza durumunda, araba yolculuklarında, hala kırılgan ve savunmasız olduklarında korunmasını garanti eder. Bu nedenle oto koltuğunun marka ve modeli seçilirken eşyanın araca uyum sağlaması, konforu, tasarımı ve kullanışlılığı gibi hususlar çok önemlidir ve ciddi şekilde analiz edilmesi gerekmektedir. Sonuçta bu özellikler günlük yaşamda fark yaratır ve ürünün kalitesini pekiştirir.

Spinel 360'ı tanıyın.
Spinel 360 oto koltuğu benzersiz bir teknolojiye sahiptir, bu nedenle ebeveynlerin, çocuklarının büyümesine ayak uydurmak için birden fazla oto koltuğu satın alma konusunda endişelenmelerine gerek kalmaz. Çünkü doğumdan itibaren 12 yaşına kadar yani yaklaşık 36 kg ağırlığa kadar koruma sağlamak için sadece buna ihtiyaç vardır. Spinel 360 mükemmel maliyet etkinliğinin kanıtıdır ve Maxi-Cosi'nin bu özelliği yalnızca Spinel 360 oto koltuğunda kullandığı ve 360° tam dönüşe izin veren yenilikçi teknoloji sayesinde mümkündür. Dönen oto koltuğu monte edildiğinde bile her pozisyona sorunsuz bir şekilde döner ve çocuğunuzun her gün oto koltuğuna binip çıkmasını kolaylaştırır.

Her zaman konfor ve pratiklik
Yenidoğanlar ve küçükleri ergonomik bir konumda tutan ve optimum destek sağlayan süper yumuşak yastıklı çift iç pede sahiptir. Yine de bebeğin büyümesine tamamen uyarlanabilir. Daha da fazla konfor sağlamak için Spinel 360 bebek oto koltuğunun kenarları yükseltilmiş, ekstra köpüklü ve baş dayanağına sahiptir. 18 kg'a kadar olan küçük çocukların daha iyi korunması için Spinel 360 bebek koltuğu arkaya dönük olarak kullanılabilir.

Daha büyük çocuklar, aynı anda yükseklik, baş dayanağı ve emniyet kemeri ayarı yapılabilen ekstra geniş bir koltuğa sahiptir. Spinel 360, ISOFIX'li ve destek ayaklı bir çocuk oto koltuğudur. Bu sayede araçların montajı en teknolojik yöntemle kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. 2. ve 3. gruptaki çocuklar, emniyet kemerini arabada kullanmak için iç emniyet kemerini çıkarıp Spinel 360 yapısında saklayarak oto koltuğunu kullanabilirler. Hepsi basitleştirilmiş bir şekilde yapıldı. Ayrıca Spinel, dört konuma kadar yatırılabilen bir oto koltuğudur.

Kolay temizlik
Ebeveynler genellikle çok meşgul insanlar olduğundan, Maxi-Cosi 360 Spinel araba koltuğuna çıkarılabilir, makinede yıkanabilir bir koltuk kılıfı taktı. Böylece çocuğunuzun hijyenini ve sağlığını her zaman ve çok fazla iş yapmanıza gerek kalmadan garanti altına almış olursunuz.

Özellikleri:
Çocuğun konumlandırılmasına ve grupların değiştirilmesine yardımcı olmak için 360 derece dönüş.
İsofixler takılıyken bile dönmeye olanak sağlayan EasyRotation sistemi.
Daha fazla kolaylık ve güvenlik için ön çubukla ISOFIX kurulumu.
Doğumdan 36 kg ağırlığa kadar tüm aşamalara uygundur. 18 kg'a kadar arkaya dönük kullanın.
Daha küçük bebekler için daha fazla ergonomi sağlamak amacıyla çift yastıklı iç pede sahiptir.

Ürün Özellikleri

Ürün KoduMXC-SPINEL-360
MarkaMaxi-Cosi
CinsiyetUnisex
Üretim YeriÇİN
Barkod102000671158