Maşrapa

Bebeklerin banyolarında kullanılan yan ürünlerden biri olan bebek maşrapaları, çok sayıda modeli bulunan bir ürün olarak öne çıkıyor. Özellikle yeni doğan bebeklerin baş bölgeleri 24.aya kadar çok hassastır. Çocuklara göre de çok daha hassastır. Bu nedenle de bebeğinizin banyosu sırasında, baş kısmına ayrı bir özen göstermeniz gerekir. Belirli bir miktarda suyu, bebek maşrapasıyla nazik şekilde bebeğinizin başına dökerek banyo yaptırmalısınız. Bebek banyo aksesuarları içinde yer alan maşrapayla, bebeklerin banyoları çok daha özenli şekilde yaptırılabilir.

Bebeğinizin Sağlığına Uygun Üretim

Bebek banyolarında kullanılan tüm ürünler, banyo suyuna bir şekilde temas ediyor. Bu nedenle de maşrapalarda kullanılan materyallerin antibakteriyel olması, annelerimiz ve bizim  için öncelikli  tercih unsurları arasında yer alıyor. Zararlı plastiklerden üretilmiş olan ürünler sıcak suyla temas etmeleri halinde, üzerlerindeki maddeleri suyun yüzeyine bırakabiliyor. Bu nedenle diğer tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi, bebek banyolarında kullanılan maşrapa çeşitleri de bebeklerin sağlığına uygun şekilde üretiliyor. Bu ürünler, bebeklerin hassas ciltleri için uygun, kanserojen madde içermeyen plastiklerden üretiliyor. Maşrapalar bebek banyosu sırasında, annelerin en çok kullandığı ürünlerden birisi.

Özellikleri

Bebek maşrapaları işlevsellik konusunda da ön plana çıkıyor. Bazı ürünlerin ön yüzeyinde düz bir alan bulunur. Bazılarında ise içinde bulunan özel bir sistem sayesinde, her yerinden eşit miktarda su akar. Kolay tutma kulpları sayesinde banyo sırasında elden kaymaz, ergonomiktir ve kullanması da oldukça pratik ürünlerdir.

Ayrıca maşrapaları, yıkanmayı pek sevmeyen ya da sudan hoşlanmayan çocuklarınız için de kullanılabilirsiniz. Eğer bebeğinizin yaşı yeteri kadar büyükse; banyo sırasında maşrapa yardımıyla, suyla oynamasına izin verebilirsiniz. Maşrapa sayesinde su ve banyo bir oyun haline getirilerek, banyo saatleri kolaylıkla eğlenceli zamanlara dönüştürülebilir. Maşrapaların üzerinde bulunan çeşitli çizgi karakterler, desenler ve çocukların dikkatini çeken figürler sayesinde çocuklarınız banyo yaparken eğlenebilir.

Bebek maşrapaları oldukça ekonomik fiyatlı olan ürünlerdir. Dilerseniz tek bir adet dilerseniz de üzerindeki desenlere göre birden fazla edinebileceğiniz maşrapalar, bazen kovasıyla beraber set halinde de satın alınabilir. Ya da bebek banyo setlerinin içinde hazır şekilde de bulunabilir.

Son Gezilen Ürünler