Kova

Bebeklerin kişisel temizlikleri için banyo yaptırmak, banyo sonrası bakımlarını yapmak ve bunu bir rutin haline getirmek oldukça önemli. Banyolarında ve sonrasındaki bakımlarında ise çeşitli aksesuarlar, bu bakım rutininin ayrılmaz parçaları haline gelmiş durumda. Bebeklerin bakımlarında en önemli parçalarından birisi olan bebek banyolarındaki suyun sıcaklığının ayarlanması için ise, annelerin en önemli yardımcısı bebek kovaları oluyor.  

Doğru Sıcaklığı Bulmak İçin Yorulmayın

Bebek banyolarında sık kullanılan bir aksesuar olan bebek banyo kovası, bebeğinizi yıkarken en büyük yardımcınız olacak. Suyun sıcaklığının ayarlanması konusunda yardımcı bir ekipman olan bebek banyo kovası ile; banyo sırasında suyun derecesini rahatlıkla ayarlayabilir, daha sıcak ya da soğuk hale getirebilirsiniz.

Hijyen İçin Şart

Ayrıca herkesin kullandığı bir kovayı bebeğinizin banyosunda kullanmak hijyen açısından da sağlıklı olmayabilir. Bu nedenle de sadece bebeğiniz için ayrı bir kova kullanmanız tavsiye edilir. Böylece sağlıksız materyallerden imal edilen kovalarda üremesi muhtemel bakterilerden de bebeklerinizi koruyabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Banyo Oyuncağı

Bebek banyo kovaları sadece bir kova olmalarının ötesinde bebekler için üzerinde bulunan çizgi film kahramanları, çeşitli figürler, hayvanlar ya da farklı renklerle aynı zamanda bir banyo oyuncağı. Banyo sırasında, canlı renkleri ve üzerlerinde bulunan çeşitli desenlerle bebeklerin merakını da cezbeden bebek kovaları, bebekler tarafından da oldukça seviliyor. Kullandığınız banyo kovası ile bebeğiniz için banyo saatlerini daha eğlenceli hale de getirebilirsiniz. Banyo saatlerini bebeğiniz için keyif yapılacak olan saatlere dönüştürebilirsiniz. Kovaların üzerinde bulunan çizgi film karakterleri ile bebeğinizin her zamankinden daha keyifli şekilde banyo yapmasını sağlamak artık çok kolay.

Bebek banyo kovaları oldukça basit bir ürün gibi görünse de bebeğinizin banyosunu yaptırırken hem bebeğinizin sağlığı hem de sizin rahatlığız açısından oldukça önemli bir aksesuar. Bebekler için uygun malzemelerden üretilen bu kovalar, standart olanlarına göre zararsız olan saf plastikler kullanılarak üretiliyor. Bu nedenle de içinde bakteri oluşumu engelleniyor. Boyasında kanserojen olan toksinler ya da boyalar kesinlikle kullanılmıyor.

İhtiyacınız doğrultusunda farklı çeşitlerde, modellerde, renklerde ve boylarda olan kovalar oldukça ekonomik fiyatlarda satılıyor. Ayrıca satın alınan bebek banyo küvet setlerinin içinde de bulunabiliyor.

Son Gezilen Ürünler