Emekleme Dizliği

 

Emekleme dizliği, bebeğinizin dört aylıktan itibaren zarar görmeden emeklemesini sağlayan güvenlik ürünlerinden biridir. Emeklemeye başlayan bir bebeğin artık ne yapacağını tam olarak kestiremezsiniz. Ama bebeğinizin vücudunun zarar görmemesi için yapabilecekleriniz var. Babymall’da farklı çeşitleriyle satışa sunulan emekleme dizlikleriyle bebeğinizin rahat, kolay ve zarar görmeden emeklemesini sağlayabilirsiniz.

 

Emekleme Dizliği

 

Emeklemeye başlayan bir bebeğin en fazla zarar gören bölgesi dizidir. Yürüyene kadar gezme ihtiyacını emekleyerek sağlayacak olan ve belki de bir seneye yakın bir süre emekleyecek olan bebeğinizin zarar görmemesi için alabileceğiniz önlemler var. Bebeğinizi belli bir yerde sabit tutmanızın ve hareketsiz bırakmanızın imkânı olmadığı için, onun dizlerini koruyarak bebeğinize yardımcı olabilirsiniz. Emekleme dizliği, sizin için en değerli varlık olan bebeğinizi korumak üzere alabileceğiniz en basit ama en etkili önlemlerdendir. Doğal maddeler kullanılarak üretilen dizlik, herhangi bir cilt reaksiyonuna yol açmaz.

 

Emekleme Dizliklerinin Özellikleri

 

Bebekler için özel olarak üretilen emekleme dizliklerinde güvenlik üst düzeydedir. Diz yaralanmalarını önleyen, bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlayan dizliklerde konfor üst düzeydedir. Bebek dizlikleri;

  • Cilde zarar vermez
  • Kolay bağlanır ve kullanılır
  • Hareket rahatlığı sağlar
  • Kıyafete zarar vermez
  • Bebeğinizin yürümeye erken başlamasına yardımcı olur
  • Elde ya da çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.

 

Pamuk kullanılarak üretilmiş olan dizlik sayesinde bebeğiniz hareket özgürlüğü kazanır. Güvenli bir biçimde evin içerisinde dolaşarak çevresini tanır. Özellikle dizin zeminle temas ettiği bölgede bulunan sünger sayesinde bebeğiniz zarar görmez.

 

Uygun Fiyatlarla Emekleme Dizlikleri

 

Emekleme dizliği, anne ve babalar için büyük bir rahatlık sağlar. Bebeğinin güvenliğini düşünen ailelerin tercih ettiği dizlikleri, Babymall’dan uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bebeğinizin kıyafetinin yıpranmasını ve yırtılmasını önleyen dizlikler, bacağını sıkmaz ya da ayağından kayıp düşmez. Ergonomik bir ürün olan dizliklerin farklı renk ve modelleri, bebeğinizin daha da şirin görünmesini sağlar. Arka kısmı inceltilen, bu yüzden de bebeğinizin hareket kabiliyetini kısıtlamayan dizlik, bebeğinizin bacağına baskı uygulamaz. Her şey bebeğinizin güvenliği, sağlığı ve mutluluğu için. Bebek dizliği ile yeni yeni emeklemeye başlayan bebeğinizin hem güvenliğini sağlayabilir hem de onun mutlu olmasına katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

Son Gezilen Ürünler