Çorbalar

Çorbalar, bebek beslenmesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü bebekler, çorba ile katı gıdalara adım atarlar. Bir bakıma yemek çeşitlerini çorba ile tanırlar. Anneler, bebeklerin afiyetle yiyeceği birbirinden farklı tarifler dener ancak, bebekler kimi zaman bu tarifleri kabul etmezler. Ağız tadına da uygun çorba arayışında olan anneler için, markalar hem kavanozda hazır çorbalar üretiyor hem de toz halindeki çorbaları satışa sunuyor. Baby Mall’da bebek beslenmesi için özel olarak üretilmiş tüm çorba çeşitlerini bir arada bulabilirsiniz.

Çorbalar ile Gelen Yemek Keyfi

İlk altı ayda anne sütüyle beslenen bebekler, hazır olduklarında katı gıdalara geçerler. Bu süreç anneler için zorludur. Hem bebeklerini bu sürece buna alıştırmak güçtür, hem de bebeklerinin kabul edeceği sağlıklı tarifler bulmak gerekir. Yani anneler için durum, hiç de sanıldığı kadar kolay değildir. Baby Mall’daki enfes tarifler, bebeğinizin beğenerek yiyeceği sebze ve tahıllar kullanılarak üretilmiştir. Dışarıya ya da seyahate çıkarken yanınıza alabileceğiniz kavanoz çorbalar; kullanıma hazır, son derece pratik ürünlerdir. Sıcak su ekleyerek kullanabileceğiniz toz çorbalar, evinizde yeni malzemeler eklemeye de olanak sağlayan ürünlerdir.

Çorbaların İçeriğinde Neler Vardır?

Babymall’da satışa sunulan çorbaların tarifi bebekler için özeldir. Dalından yeni kopmuş ürünler kullanılarak üretilen çorbalarda, şu sebze ve tahıllar bulunur:

  • İlikli dana kaval kemiği suyu
  • Kabak
  • Fasulye
  • Havuç
  • Patates
  • Zeytinyağı

Bu yiyecekler, gerçek bir vitamin ve mineral kaynağıdır. Bebeğinizin sağlıklı bir biçimde beslenmesini, dirençli bir vücuda sahip olmasını ve hastalanmamasını istiyorsanız; içerisinde kemik ve ilik suyunun bulunduğu çorbaları tercih edebilirsiniz. Bunların dışında, geleneksel lezzet ve vitamin deposu olan tarhana çorbasını da tercih edebilirsiniz. Tarhana çorbasında tam buğday unu, domates, taze kırmızıbiber, havuç, yoğurt, soğan, sarımsak, yeşil mercimek, kırmızı mercimek ve ekşi maya bulunur. Bütün bu sağlıklı ürünler bebeğinizin daha enerjik, dinç ve canlı olmasını da sağlar.

Baby Mall’da Çorbalar

Uygun fiyat avantajları ve ödeme koşulları ile kullanıcıların beğenisine sunulan çorbalar, tek tıkla kapınızda! İlave şeker, tuz ve tatlandırıcı içermeyen bu formüllerde her şey dengelidir. Kolay bir biçimde hazırlanabilen bu çorbalar A vitamini, protein, potasyum ve demir bakımından oldukça zengindir.

Son Gezilen Ürünler