Çarık Çorap

Bir türlü yerinde durmayan minik çoraplar, ebeveynlerin sıkça karşılaştığı problemlerdendir. Bebeğiniz büyüyor ve biliyoruz ki, o güzel ayakları soğuk havalara karşı hala çok hassas. Öyleyse neden sürekli çoraplarını çekip çıkarmak istiyor olabilirler? Ya da kafanızı başka bir yöne çevirdiğiniz her an o çoraplardan en az biri nasıl çıkabilir, hatta kaybolabilir? Bu sorular her anne babanın, en az bir defa sorduğu sorulardır. Yüksek esnekliğe sahip olmasına rağmen şeklini koruyan, bebeğinizin ayağından düşmeyen ya da onun çıkaramadığı çoraplara ne dersiniz? İşte karşınızda birbirinden sevimli çarık çorap modelleri!

Çarık Çorap Faydaları

Çocuğunuzun ayakları bebeklikten okul öncesi dönemine kadar hızla büyür ve değişir. Bu çok önemli gelişim döneminde rahatlıkla kullanabileceğiniz çarık çorapların faydaları saymakla bitmez:

  • Ayağı tamamen kavrayan yapısı ile, çocuğunuzun narin ayaklarındaki ideal ısıyı sağlar ve korur
  • Dayanıklı ve yumuşak taban yapısıyla, yürümeye yeni başlayan bebeğinizin ayak hareketlerini ve ayak sağlığını destekler
  • Rahatlık odaklıdır
  • Ayak hareketlerini engellemez
  • Kalın ama hafif tabanlıdır
  • Tüm çeşitleri yumuşak ve rahattır
  • Miniğinizin ayaklarına ihtiyacı olan yeterli esnekliği sunar
  • Çocuğunuzun güvende ve özgür hissetmesini destekler

 

Kaymayan Tabanlar

Gerek duyduğunuzda bebeğinizin rahatını bozmadan çarık çorapların içine istediğiniz gibi bir çift çorap daha giydirebilirsiniz. Çorapların tabanına yerleştirilmiş kaymayı önleyen noktalar, yürümeye başlayan meraklı çocuğunuzun etrafı keşfederken ayakları üzerinde dengede kalmasına yardımcı olur. Katlanabilir üst kısmı ayak bileklerini desteklerken, ısı kaybını engeller.

Enerjik ayaklardan düşen ya da kaybolan çoraplara son! Bebeğinizin dolabında onları sıcak, mutlu ve sağlıklı tutmaya yardımcı olacak çarık çoraplar için yer açın. Günlük kullanım için tasarlanan rengârenk çarık çorap modelleri, güzel oldukları kadar dayanıklı ürünlerdir ve sık yıkamaya uygundur. Ürünlerimizde kullanılan kumaşlar pamuk ipliğinden üretilir ve üretim aşamasında hiçbir zararlı kimyasal kullanılmaz. Güvenle giydirebileceğiniz birbirinden eğlenceli bu çarık çoraplar sayesinde, çocuğunuzun minik ayakları hem üşümez hem de tarzıyla fark yaratır. Koşup oynayan ya da minik adımlarla yürüme hazırlığı yapan bebeğiniz için, özenle tasarlanmış çarık çorapları BABYMALL farkıyla seçerken çok keyif alacaksınız.

Son Gezilen Ürünler