Sıralama

Bebek Burun Spreyleri

Bebek burun spreyleri sadece bebekler hasta olduklarında ya da burunları tıkandığında değil, günlük burun temizliklerinde de kullanılan ve tamamen doğal bir yapıya sahip olan ürünlerdir.

Annelerin en sık tercih ettikleri burun spreyleri ise yüzde yüz doğal deniz suyu kullanılarak üretilen spreyler oluyor. Burun spreylerinin üretiminde her hangi bir katkı maddesi, boya ya da koruma maddesi kullanılmıyor.

Nem Oranını Korurken Mukusu Temizliyor

Bebeklerin günlük bakımlarında da kullanılan bu spreyler bebeklerin çok daha kolay nefes almalarını sağlıyor. Dolayısı ile özellikle küçük bebeklerin konforlarını ve günlük yaşam kalitelerini de artırıcı etkiye sahip. Burnun içinde bulunan doğal nem dengesinin korunmasında da yardımcı oluyor. Bebeklerin burnunun temizlenmesini de kolaylaştıran burun spreyleri ayrıca burun içinde oluşan kiri ve mukus tabakasını da temizliyor. Düzenli olarak kullanılması durumunda ise soğuk algınlığının oluşumunu engelliyor ve kulak enfeksiyonlarına karşı da bebeğinizi koruyor.

Bebek burun spreylerini bebeğinizin günlük bakım rutininde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Spreylerin ucunda bulunan özel aparat sayesinde bebeğiniz rahatsız olmadan burun temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem bebeğinizin daha rahat nefes almasını hem de daha kolay emmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, nefeslerini rahatlatarak biberonla beslenen bebeklerin de beslenmelerini kolaylaştırıyor.

İzotonik Su Ve Deniz Suyu Bir Arada

Bebek burun spreyleri aynı zamanda bebeğinizin sonradan edindiği doğal savunma mekanizmasının oluşumunda da etkilidir. Burun rahatsızlıklarında kullanılmasının yanı sıra bağışıklık sisteminin gelişmesine de fayda sağlar. Tamamen doğal içeriklerden üretilen burun spreylerinin içinde izotonik su ya da bu su ile karıştırılmış doğal filtrelenmiş deniz suyu bulunur.

Kullanımı Çok Pratik

Kullanımı da oldukça pratiktir. Spreyin ucunda bulunan aparatı bebeğinizin burun deliklerine yerleştirdikten sonra bebeğinizi yan çevirerek ya da başını yana doğru eğerek her burun deliğine 2 ya d 3 kere olacak şekilde sıkabilirsiniz. Ancak spreyi uygularken çok fazla basınç uygulamadığınızdan emin olmalısınız.

Sprey şeklinde olanların dışında, dilerseniz doz ayarlı olan burun spreylerini de kullanabilirsiniz. Bebekler için özel hazırlanan dozlariçin sadece bir kere spreye basmanız yeterlidir. Bebeğinizin burnuna tek doz püskürtecek şekilde tasarlanan özel şişe ile fazla miktarda kullanım riskine girmezsiniz. Böylece, bebeğinizin burnunu temizleyebilir, kulak burun ve boğaz enfeksiyonlarına karşı bebeğinizi koruyabilirsiniz.

Son Gezilen Ürünler