Sıralama

Bebekler

Bebekler,kız ve erkek çocukların belli bir yaşa kadar en fazla oynadıkları oyuncaklar arasında yer alır. Oyuncak bebeklerin çocuklar tarafından ilgi görmesinin nedeni, bu oyuncakları kendilerine yakın hissediyor olmalarıdır. İkinci bir neden ise; oyuncak bebeklerin çocuklarınızın kendilerini yetişkin gibi hissetmesini sağlamasıdır. Bu yüzden oyuncak bebek kategorisindeki ürünler, ebeveynler tarafından çok fazla tercih edilir.

Bebekler ile Gelen Eğlence

Miniklerin oyuncakları arasında farklı bir yeri vardır oyuncak bebeklerin. En fazla eğlendiği ve oyunlarında yer verdiği bebeklerle çocuğunuz, gün boyu keyifli ve güzel vakit geçirir. Bebeklerle birbirinden farklı oyunlar oynamayı seven minikler, bu oyuncaklarıyla çok eğlenceli dakikalar geçirir. Özellikle evcilik, oyuncak bebekleri ile en fazla oynadıkları oyunlardandır. Kendilerini anne ya da baba gibi gören çocuklar, oyuncak bebeklere mama verir, onları uyutur ve altlarını temizler. Oyuncak bebeklerinin bazen öğretmeni, bazen doktoru bazen de arkadaşı olur yavrunuz. Bütün bunlar, eğlenceli aktivitelerdir. Modelleme yapabilmelerini sağlayan bu oyuncaklar, aynı zamanda öğretici tarafları olan oyunlar da kurmalarını sağlar. Çocuklarınız, bu oyunları oynayarak kendilerini yaşama hazırlar. Bebekler, bir oyuncak olduğu kadar çocukların yetişkin rollerini benimseyebileceği araç olarak da işlev görür diyebiliriz.

Oyuncak Bebeklerin Yararları Nelerdir?

Oyuncak bebeklerin birbirinden farklı yararları vardır. En önemli yararı, çocuğunuzun yaratıcılığını ve gelişimini destekleyen oyunlar oynamasını sağlamasıdır. Bunun yanı sıra şu yararları da vardır:

  • Oyuncak bebekler, eğiticidir.
  • Miniklerin hayal dünyalarını geliştirir.
  • Çocukların sosyalleşmelerine yardımcı olur.
  • Enerjilerini doğru bir biçimde atmalarına yardımcı olur.
  • Özgüven sahibi olmaları için ideal bir araçtır.

Oyuncak bebeklerle yaşama hazırlanan çocuğunuz, renk renk bebekler ile gününü eğlenceli biçimde geçirir. Sizden gördüğü birçok davranışı taklit ederek, bebekleriyle ilişki kurar. Bu da çocuğunuzun şefkat ve merhamet duygularını kazanmasını sağlar.

Baby Mall ‘daki Bebek Çeşitleri

Her bütçeye ve zevke uygun, farklı bebekler bulunur. Oyuncak bebek kategorisindeki ürünler arasında şu oyuncaklar vardır:

  • Bez bebekler
  • Model bebekler
  • Peluş bebekler

Bütün bu bebek çeşitleri, çocuğunuzun zevkle ve eğlenerek oynayacağı ürünlerdir. Anne baba olarak onların mutlu olması, sizin için çok önemlidir. Bu kategorideki ürünler, bebeğinizin neşeli oyunlar kurmasını sağlar. Sağlam, sağlığa zarar vermeyen ve farklı renklerdeki bebeklerle; çocuğunuz mutluluğu en üst limitlerde yaşar.

Son Gezilen Ürünler