Sıralama

Bebek Sabunu

Bebeklerin temizlik bakımlarında en sık kullanılan malzemelerden biri olan bebek sabunları, annelerin en sevdiği ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Bebek sabunları, bebeklerin ciltlerine en uygun şekilde üretilmelidir. Bu sebeple BABYMALL olarak bebeklerin ciltlerinde bulunan PH dengesine uygun, zararsız, kimyasal içermeyen hammaddelerden üretilen sabunları sizlere sunuyoruz. Üretiminde genellikle bitki özleri kullanılıyor. Bebek sabunlarının formüllerinde boya ya da farklı katkı maddeleri bulunmuyor. Kullanılan bitki özlerinin kokuları ise uçucu şekilde sabuna ekleniyor.  Ayrıca çok sayıda bebek sabunu, cilt kuruluğu ya da egzama gibi çeşitli hastalıkları da tedavi edici etkiye sahip.

Sabunlar doğal yöntemlerle de elde edilebiliyor. Tamamen organik olanları da el yapımı olarak hazırlanıyor. Bu nedenle güvenle bebeklerin vücutlarında kullanılabiliyor. Ayrıca bebek sabunlarının en önemli özelliklerinden biri de kesinlikle göz yakmaması olarak karşımıza çıkıyor. Bilinen bebek ürünleri markalarının hazırladığı bebek sabunları, klinik olarak test edilip onaylandıktan sonra satışa sunuluyor. Bebek sabunlarının hem sıvı hem de katı formları bulunuyor.

Bebek sabunlarının formüllerinde bulunan doğal hammaddeler sayesinde bebek sabunlarının normal sabunlar gibi köpürmesi sağlanıyor. Hassas ciltli olan yetişkinlerin de kullanmayı tercih ettikleri bebek sabunları, cilt bakım ürünü olarak da cilt temizlik ürünü olarak da tavsiye ediliyor.

Bebekleri Cilt Hastalıklarına Maruz Bırakmadan Temizlik

Bebek sabunları bebeklerin hassas ciltlerini de koruduğundan dolayı, ciltte kuruluk, pişik, bakteri ya da mantar oluşumu ve tahriş olma gibi çeşitli cilt hastalıklarına karşı da bebekleri koruyor. Bebeklerin günlük temizlikleri için de ideal bir bakım malzemesi olan bebek sabunları, çok sayıda anne tarafından bebeklerinin rutin bakımlarında kullanılıyor.

Bebeklerin ciltlerine uygun şekilde üretilen sabunlar, içerilerinde bulunan farklı yağlar ile de bebeklerin ciltlerinde bulunan nem dengesini de koruyor. Banyo sırasında köpürdükleri ve göz yakmayan bir formüle sahip oldukları için bebeklerin de hoşlandığı sabunlar, banyo saatlerini de eğlenceli hale getiriyor.

Kakao, badem, zeytinyağı ya da lavanta gibi hammaddeler kullanılarak hazırlanan bebek sabunları; bebeklerin sakinleşmesine ve daha kolay uyumasına da olanak sağlıyor. Bebeklerin rutin bakımları için vazgeçilmez bir ürün olan bebek sabunları çeşitli kokuları, sıvı ve katı formları ile anneler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Son Gezilen Ürünler