Güneş Ve Yaz Ürünleri

Bebeklerin ve çocukların en çok dışarıda zaman geçirdikleri aylar olan yaz aylarıdır. Onları güneşin zararlı ışınlarından korumak, denize ya da havuza girdikten sonra hassas ciltlerine özel havlu ve bornozlarla kurulamak ve gerekli bakımı sağlamak gerekir. Özellikle yaz aylarında sıklıkla dışarı çıkıldığından ve tatile gidildiğinden dolayı, bebeklerin kullandıkları eşyalarda buna göre değişkenlik gösterir.

Yaz tatilleri boyunca, bebeklerin ve çocukların mutlu zaman geçirmesini sağlamak ve evde olduğu gibi aynı hassas bakımı onlara sağlayabilmek için çok çeşitli bebek güneş ve yaz ürünleri üretilmiştir.

Ürün Çeşitleri

Gözlerini ve ciltlerini güneşin direkt etkisinden korumak için kullanılan yüksek koruma faktörlü güneş kremleri ve losyonları, bebekler için özel olarak üretilen güneş gözlükleri, havuz ya da denizden çıktıktan sonra üşümelerini engellemek için kullanılan havlular en çok kullanılan bebek güneş ve yaz ürünlerinin başında gelir.

Bebekleri Güneşin Zararlı Etkilerinden Korumak İçin

Bebek losyonları ve güneş kremleri, bebekleri güneşin zararlı etkilerinden korumak için üretilmiştir. Yüksek koruma faktörüne sahip özel formülle üretilirler. Diğer tüm bebek ürünleri gibi dermatolojik olarak testlerden geçirilirler. Güneş gözlükleri de bebeklerin göz sağlığına uygun, özel camlar kullanılarak tasarlanır.

Bornozlar Pratik Çözümler Sunuyor

Ayrıca deniz ya da havuz kıyısında oynarken ya da banyo sonrasında kullandıkları bornozlar da annelerin en çok tercih ürünler arasındadır. Bornozlar bebeklerin hem üşümesini hem de deniz kenarında oynarken güneşten korunmalarını sağlayan ürünlerdir. Bu nedenle deniz kenarında kullanılanlar normal bornozlara göre daha ince yapılı şekilde üretilir.

Sinek Kovucular

Bebekleri ve çocukları, yazlık tatil beldelerinde sıklıkla karşılaşılan sineklere karşı korumak için kullanılan sinek kovucular ise ayrı bir önem taşır. Bebeklerin sağlığı ile direkt olarak ilgili olan sinek kovucular, mutlaka kullanılması tavsiye edilen ürünlerin başında gelir. Sinekler bilinmeyen çeşitli hastalıklar ya da bebeklerin cildinde alerjik reaksiyona neden olabilecek etkiler taşıdığından dolayı, sinek kovucular bebekler ve annelerin vazgeçilmez ürünleri arasındadır.

Mutlu bir yaz tatili geçirmek, hem bebeğinizin hem de sizin gönül rahatlığı ile tüm aktiviteleri yapabilmesi için özel olarak üretilen tüm güneş ve yaz ürünleri ile keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

 

 

 

 

Son Gezilen Ürünler