ANNE BAKIM ÜRÜNLERİ

Yeni doğan bebekler kadar annelerin de bakıma ihtiyacı vardır. Bebeklerinin bakımını yaparken oldukça yorulan annelerin ihtiyacı olan ürünler ise, anne bakım ürünleri kategorisinde toplanıyor. Annelerin ve anne adaylarının en çok gereksinim duyduğu ürünlerin başında kremler, yağlar ve mesane pedleri geliyor.

Tüm Çatlaklardan Kurtulun

Hamilelik boyunca karşılaşılan çatlak problemlerini engellemek veya yok etmek için, çeşitli çatlak kremleri bulunuyor. Çatlak kremleri bacak içlerine, kalçalara, karna ve göğüslere rahatlıkla uygulanabiliyor. Hamilelikte anne adaylarının sadece karın bölgelerinde değil, kilo alma şekillerine göre vücutlarının başka bölgelerinde de çatlaklar oluşabiliyor. Bu nedenle de çatlak kremlerimiz, vücudunuzun farklı bölgelerinde de rahatlıkla kullanılabilen ürünlerden seçildi.

Hijyen Ve Bakım Birarada

El hijyenini ve bakımını da ihmal etmemek gerekiyor. Bu nedenle hem gebelik sırasında hem de bebeğiniz doğduktan sonra; iyi bir sıvı el sabunuyla ellerinizi yıkamanız ve sonrasında da iyi bir nemlendirici krem kullanmanız gerekiyor.

Saç bakımı konusunda ise vegan, içeriğinde paraben gibi bebeğinize zararlı kimyasallar bulunmayan, mümkünse eko sertifikaları olan ürünlerin kullanılması gerekiyor. Bu ürünlerin hem annenin hem de bebeğin sağlığı açısından normal şampuanlara göre çok daha sağlıklı olduğu biliniyor.

Cilt Bakımına Devam

Yüz bakımı için ise en doğru tercih yine içinde kimyasal madde içermeyen, vegan içerikli, mümkünse çeşitli meyve ve bitki özlü ürünleri tercih etmek. Anneler için bakım konusunda en iyisi, organik ve vegan içeriklere sahip ürünler oluyor. Hem gebelikte hem de bebeğiniz doğduktan sonra gönül rahatlığı ile kullanılabilirsiniz.

Hamilelikte Ve Lohusalıkta Özgüveniniz Sizinle

Anne bakımı konusunda öne çıkan ürünlerden bir diğeri ise mesane pedleri. İdrar kaçırma, gebelik sürecinde de lohusalık döneminde de karşılaşılabilen, geçici bir sorundur. Ne yazık ki özgüvensizlik ve strese kaynağı olabilir. Annelerimiz ve anne adaylarımız günlük hijyenik pedler ya da regl dönemleri için kullanılan pedler yerine, mesane pedi kullanırlar. Dokusal ve işlevsel olarak benzer olmalarına rağmen, mesane pedleri aslında idrar kaçırma sorunu için tasarlanan özel pedlerdir. Doğum sonrasında ya da gebelik sürecinde, idrar kaçırma ihtimaline karşı kullanılan mesane pedleri, oldukça güvenli ve sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Annelerin bakımı için özel üretilen çeşitli kremler, yağlar, mesane pedleri ve bakım ürünleri; dilerseniz set halinde dilerseniz de tek tek satın alınabiliyor ve her bütçeye uygun seçeneklerle bulunabiliyor.

 

 

Son Gezilen Ürünler