Sıralama

Travel Sistem Bebek Arabaları

Bebek arabaları günümüzde ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretiliyor. Dolayısı ile çok sayıda bebek arabası modeli bulunuyor. Bebek arabaları arasından en çok öne çıkan modellerden biri olan travel sistem bebek arabaları, çoğu anne baba tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle bebekleri seyahat etmeyi seven aileler için, kullanım ve taşıma kolaylığı sağlıyor. Travel sistem bebek arabaları ile otobüs, uçak ya da tren gibi çok sayıda ulaşım aracıyla, oldukça kolay ve konforlu bir yolculuk gerçekleştirmek mümkün.

Çok Hafifler

Travel sistem şekilde üretilen bebek arabalarının çok sayıda özelliği bulunuyor. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse ilk olarak hafif olmalarını söyleyebiliriz. Kolay taşınabilmesi için hafif tasarlanan bebek arabaları taşıma kolaylığı sağlıyor.

Bebeğiniz Konforla Seyahat Etsin

Oturma bölümü tam olarak yatar ya da ayarlanabilen sırt desteği şeklinde tasarlandığından dolayı bebeğinizin istediği şekle kolaylıkla getirilebiliyor, bu da özellikle uzun yolculuklarda ekstra bir konfor sağlıyor. İstenilen eğim derecesine göre ayarlanabilen sırt destekleri sayesinde bebeklerle daha kolay bir yolculuk yapılabiliyor.

Sizin İçin De Konforlu

Tasarımda sadece bebekler değil, ebeveynler de düşünülmüş. Arabaların itme sapı adı verilen kısmı da ayarlanabilir şekilde üretiliyor. Bu da size istediğiniz uzunlukta kullanabilme avantajı sağlıyor. Tüm bebek arabalarında standart bulunan bir özellik olan fren sistemi, emniyet kemeri ve kilit sistemi travel sistem bebek arabalarında da var.

Aynı Zamanda Puset

Ayrıca bebek arabasının üst kısmı puset olarak çıkabildiğinden dolayı, bebek arabasının kullanılmadığı yerlerde bebeğinizin konforu bozulmadan size taşıma kolaylığı sağlıyor. Bu özellik sayesinde örneğin uzun uçak yolculuklarında bebeğiniz kabin içinde konforu bozulmadan seyahat edebiliyor.

Pusetin üzerinde bulunan bir tente ile bebeğiniz güneşten, yağmurdan, soğuktan ya da rüzgârdan korunabiliyor. Tente üzerinde bulunan bebek gözlem penceresi sayesinde ise sürekli olarak bebeğinizi izlemeniz mümkün oluyor.

Tüm Eşyalar Bir Arada

Travel sistem bebek arabalarının en önemli özelliklerinden bir diğeri de ebevenylerin bebek çantalarını ve ihtiyaç duyacakları eşyaları koyabilmeleri için, geniş hacme sahip gözlere ve sepetlere sahip olmaları. Bu sepetler ve gözler sayesinde, bebeğinizin tüm eşyalarını da travel sistem bebek arabasında taşımanız mümkün hale geliyor.

Sıklıkla dışarı çıkan, bebeği ile seyahat etmeyi seven aileler için özel olarak tasarlandı ve üretildi. Travel sistem bebek arabaları, günümüzde oldukça gelişmiş modelleri ve geniş ürün yelpazesi ile, anne ve babaların beğenisine sunuluyor.

 

Son Gezilen Ürünler