Sıralama

Oyun Setleri

Oyun setleri, birden fazla oyuncağın bulunduğu çoklu oyuncaklar kategorisinde yer alır. Çocukların tek başlarına oynayabileceği bu oyuncaklar, toplu olarak da oynanabilir. Çocuklar, oyun setleriyle vakitlerini eğlenceli ve nitelikli bir biçimde geçirirler. İçlerinde küçük ve büyük parçaların bulunduğu bu setler, çocukların gerçek hayata çok yönlü bakmasını sağlar. Birbirinden keyifli oyunlar kurabildikleri oyun setleri, arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kurmalarını da sağlar. Baby Mall, çocukların zevkle oynayacağı birbirinden farklı oyun setlerini beğeninize sunar.

Oyun Setleri Yavrularınıza Yaşamla İlgili Bilgiler Öğretir

3 yaş ve üstü çocukların oynadığı oyun setleri, çocuklar için gerçekten çok faydalıdır. Oyun setleri çocukların sadece sosyalleşmesini sağlamaz. Aynı zamanda gruplandırma, düzenleme ve kompozisyon fikrini de miniklere öğretir. İleriki yaşamları için oldukça önemli olacak yetenekler, başarının anahtarlarıdır. Oyun setleriyle, çocuklar hangi eşyaların nerelerde kullanıldığını öğrenir. Çocukların severek oynadığı bu oyun setleri, anne ve babaların çocuklarına alabileceği en güzel hediyelerden de biridir.

Hayatı Tanımak İçin Oyun Seti

Çocuklar, yaşamı oyun vasıtasıyla tanır ve öğrenir. Oyun, onları hayata hazırlar. Özellikle eğitici tarafları bulunan oyuncaklar; çocuklara rasyonel düşünebilme, analiz edebilme ve sonuca ulaşma becerileri kazandırır. Bu beceriler birebir hayata karşılık gelen oyuncaklar kullanılarak gerçekleşir.

  • Çiftlik setleri
  • Mutfak setleri
  • Tamir setleri
  • Yarış setleri

Hepsi, oyun setleri kategorisinde minikleri bekliyor. Çiftlik setleri ile çocuklar kırsal yaşamı tanır. Hayvan çeşitlerini ve çiftliklerde neler yapıldığını öğrenir. Çocukların iş birliği duygusu gelişir ve birlikte çalışma istekleri artar. Mutfak setleri, özellikle kız çocuklarının ilgisini çeken oyun setleri arasında yer alır. Annelerine bakıp da mutfak işlerine ya da materyallerine heveslenen kız çocukları, bu oyuncaklar ile hem yemek yapmayı deneyimler hem de annelerini taklit eder.

Baby Mall’da Kaliteli Oyun Setleri Uygun Fiyatla

Erkekler için de farklı oyun setleri vardır. Tamir setleri bunlardandır. Daha çok bazı eşyaları tamir etmek isteyen küçük yaştaki erkek çocuklarına alınabilecek bu hediye, onları çok sevindirir. Tamir setlerinin yanı sıra yarış setleri de bulunmaktadır. Birbirinden farklı parkurların bulunduğu yarış setlerinde, harika arabalarla sadece minikler değil büyükler de oynar. Kurulumu kolayca yapılan yarış setleriyle, kız çocukları da eğlenerek oynar.

Son Gezilen Ürünler