Oto Koltuğu Bazası

Çok sık duymayıp, çoğu bebek mağazasında karşılaşmadığımız, karşılaşsak da çok dikkatimizi çekmeyen bebek oto koltuğu bazası; insanlar tarafından son zamanlarda tanınan ve kullanılmaya başlanan bir oto koltuğu aksesuarıdır. Bu aksesuarın temel işlevi; dışarıda kullandığınız bebek arabasının üst koltuk modülünü şaseden ayırıp, otomobile entegre edilmesini sağlamaktır. Böylece bebeğinizin 5 nokta emniyetli, konforlu ve kaliteli arabasının koltuk modülünü oto koltuğu amacıyla da kullanarak aynı güvenlik ve konforu araç içerisinde de sağlamış olursunuz. Bu aksesuar size tek bir ürünü hem bebek arabası hem de araç içi koltuk olarak kullanabilme imkânı sağlar.

Oto Koltuğu Bazası Modelleri ve Özellikleri

Ürün güvenliği konusunda ebeveynlerin hassasiyetinin farkında olan üreticiler, bebek oto koltuğu bazası modellerini uluslararası standartlara uyumlu olarak üretirler. Ürünün en önemli özelliklerinin başında hafif ve dayanıklı materyalden üretilmiş olması gelir. Böylece ürünü araç içinde ve dışında kolayca taşıyabilir ve sık sık takıp çıkarmanız durumunda bile yıllarca ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Bazanın entegrasyon tasarımında isofix bağlantısı kullanılarak güvenlik ve kullanım kolaylığı özellikleri bir araya getirilmiştir. Akıllı isofix düğmeleri ile tek elle bile kolayca monte edilebilir. Hatta bazı modellerde bulunan sesli ve görüntülü alarm sistemleri ürünü doğru takıp takmadığınız konusunda size uyarı vermektedir. Ürünün ileri ve geri ayarlanabilir özellikte tasarlanması koltuğun sağlam bir şekilde takılmasına imkân sağlarken, ayarlanabilir ayak koyma yeri de bebeğinizin konforunu sağlar. Her bebek arabası aynı özelliklerde olmadığından farklı arabalar için uyumlu birçok baza seçeneği tasarlanarak ihtiyaçların maksimum düzeyde karşılanmasına özen gösterilmiştir.

 

En Kaliteli Oto Koltuğu Bazası Modelleri Uygun Fiyatlarla Babymall'de!

Son Gezilen Ürünler