Sıralama
ÜzgünüzAradığınız kriterlere sahip bir ürün bulunamadı.

Tartılar

Yeni doğan bebeklerin ve gelişmekte olan bebeklerin kiloları, doktor kontrollerinde düzenli şekilde ölçülerek kaydedilir. Ancak doktor kontrolüne gidilmeyen zamanlarda da, kilo takibinin yapılması gereken sağlık durumlarında da bebeklerinizin kilo kontrollerini evde kolaylıkla yapabilirsiniz. BABYMALL’dan edinebileceğiniz tartıları kullanmak çok kolay ve pratik. Bu şekilde bebeğinizin büyüme aşamasındaki gelişimini ve kilosunu kolaylıkla gözlemleyerek kayıt altına alabilirsiniz.

Doğdukları andan itibaren belirli bir yaşa gelene kadar dikkatli şekilde takip edilen bebek ve çocuklarda, kilo kontrolü anne ve baba tarafından da evde takip edilebilir. Tavsiye edilenin dışında bir durum oluştuğunda ise doktora bilgi verilmelidir. Bu nedenle kullanılan ve birden çok modeli olan basküller hassas tartı özellikleri ile ailelerin en büyük yardımcısı olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni Doğanlara Özel

Yeni doğan bebekler, için kanca şeklinde olan ve belirli bir aya kadar tartı olarak kullanılabilen el baskülleri bulunuyor. Yer kaplamadığı ve kullanımı kolay olduğundan dolayı sıklıkla tercih ediliyor. Bebeğinizin altını değiştirirken bile kundağa sarıp kolaylıkla tartabileceğiniz şekilde kullanılan el baskülleri, özellikle yeni anne baba olan kişilere tavsiye ediliyor.

Kaydetme Özelliği

Daha büyük yaşta olan bebekler ve çocuklar için ise, özel üretilen bebek&çocuk tartı ve baskülleri sık kullanılan modeller olarak biliniyor. Bebeklerin ve çocukların kilo takibini yapma açısından, kaydetme özelliği de bulunan bu ürünlerle evde bebeğinizi ya da çocuğunuzu düzenli şekilde tartabilirsiniz.

Bebeklerin kilo artışının haftalık şekilde ve düzenli olarak takip edilmesi öneriliyor. Bu nedenle de hassas tartılara ihtiyaç duyuluyor. Evde normal kullanılan tartıların verdikleri sonuçlar, genellikle anne ve baba ile birlikte tartılma yapıldığından dolayı sıklıkla yanıltıcı olabiliyor. Bu nedenle de bebek için özel bir tartı kullanılması tavsiye ediliyor.

Özellikleri

Basküller ya da tartılar genellikle pille çalışıyor. Bebek ya da çocuklara özel üretildiğinden dolayı çoğunun 20 kilogram kapasitesi bulunuyor ve 5 kilogramlık ölçeklendirmeleri oluyor. Çoğunda LCD ekran ve çocuk kilo takip sistemi de diğer özellikleri olarak öne çıkıyor. Bebek ve çocuk tartıları, markalarına ve türlerine göre farklı fiyatlara sahip.

 

 

 

 

Son Gezilen Ürünler