Tamir Setleri

Tamir setleri, özellikle erkek çocukların içgüdüsel olarak sevdikleri oyun setlerinin başında gelir. Ayrıca evde babasını ya da bir başka yetişkini tadilat ve onarım işlerini yaparken gören çocuklar, taklit etmeye heveslenirler. Bu oyun setleri miniklerin, babalarına yardım etme isteklerini oyunla karşılamaya yönelik de oyuncaklardır. Erkek çocuklar evdeki eşyaları, bisikletlerini ya da başka bir nesneyi tamir etmek için gerçek tamir eşyalarını kullanmak isteyebilir. Bu istekleri bazı riskleri barındıran durumlar ortaya çıkarabilir. Çocukların bu isteğini karşılamak ve kendilerine zarar vermelerini önlemek için, güvenle oynayabilecekleri bir tamir setini alabilirsiniz. Baby Mall’da çocuklarınızın seveceği ve eğlenerek oynayacağı, birbirinden farklı modellerdeki tamir setlerini bulabilirsiniz.

Tamir Setleri Bedensel Gelişimi Destekler

Tamir seti, çocukların bedensel gelişimi için çok faydalıdır. Kas gelişimi ve kemiklerin sağlıklı olması için uygun oyuncaklardandır. Tamir eşyalarının bulunduğu setlerin içinde tornavida, pense, testere, matkap ve anahtar gibi parçalar el becerilerinin gelişmesini sağlar. Bu oyuncakların diğer faydaları da şunlardır:

  • İnce ve kaba motor becerilerini geliştirir.
  • Kasların güçlenmesini sağlar.
  • Ellerini ve parmaklarını daha iyi kullanmaya başlar.

Bu oyuncaklar ile oynayan çocuklar, söz konusu tamir nesnelerinin nasıl tutulacağını ve kullanılacağını öğrenir. Özellikle baba evde tamir işleri yapıyorsa, çocuk da onun yanında oyuncaklarıyla oynayarak babasına yardım ettiğini düşünür. Böylece sorumluluk ve yardımlaşma duygusu gelişir.

Tamir çantası ile sunulan tamir setleri, dağılmadan ve düzenli bir biçimde muhafaza edilebilir. Gerçek tamir çantasına benzeyen bu çanta, çocukların sorumluluk duygularını artırır. Eşyaları bu çantaya koyması gerektiğini bilen çocuk, düzen fikrini de zihnine yerleştirir ve ileride daha düzenli bir birey olur. Sağlığa zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilen setler, çocukların hayal dünyasını da geliştirir. Kendini bir yetişkin olarak gören minikler, bozulan eşyaları tamir ettiğini düşünerek keyifli bir oyun kurgulamış olur. Yavrunuz keyifli ve eğlenceli vakitler geçirirken, siz de onun kişisel gelişimini izlersiniz.

 Baby Mall’da Küçük Tamirciler İçin Tamir Setleri

Baby Mall’da çocuklarınızın eğlenerek öğrenmesini sağlayan, onları yaşama hazırlayan ve hayal dünyalarını geliştiren birbirinden farklı oyuncakları ve oyun setlerini bulabilirsiniz. 3 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği tamir setleri, dayanıklı malzemeden üretilmiştir ve kanserojen madde içermez. Bu yüzden çocuğunuz bu tamir setleriyle güvenle oynayabilir.

Son Gezilen Ürünler