Sıralama

Sağlık Ürünleri

Bebeklerimizin sağlığı, bizler için her şeyden önce gelir. Bebeklerimizin sağlığını korumak için hem düzgün şekilde bakımlarının yapılması, doktor kontrollerinin aksatılmaması hem de ihtiyaçları olan çeşitli sağlık ürünlerinin evde bulundurulması gerekir. Bebeklerin sağlığını korumak ve yakından takip etmek için ise, çok sayıda bebek sağlık ürünü bulunur. Ateş ölçerler, termometreler, bebek tartıları ve buhar makineleri gibi çok sayıda ürün; bebeklerimizin ve çocuklarımızın sağlık durumunu yakından takip ve kontrol etmek için kullanmamız gereken ürünlerin başında gelir.

Ateş Ölçerler

Bebeklerin ateşlerinin düzenli şekilde ölçülmesi, hem hastalıkların ve enfeksiyonların erkenden tespit edilebilmesine hem de bebeğimizin mutlu bir şekilde yaşamını sürdürmesini sağlar. Bu nedenle üretilen temaslı dijital ve temassız dijital ateş ölçerler, her evde mutlaka bulunması gereken en önemli bebek sağlık ürünlerindendir.

Tartılar

Bebek tartıları ise, bebeklerimizin kilosunun doktor kontrolleri dışında evde takip etmek için kullandığımız ürünlerdir. Kanca tipinde olan bebek baskülleri yeni doğan ve 6 aya kadar olan bebekler için ideal olan ağırlık ölçüm cihazlarındandır. Bebek tartıları ise bebekler belirli bir yaşa gelene kadar kilosunun takibini kolaylaştıran cihazlardandır.

Termometreler

Bebeklerin bulunduğu evin ve çok zaman geçirdiği odanın, sürekli olarak belirli bir sıcaklıkta olması gerekir. Bu sıcaklık değeri normal şartlar altında 21 ile 24 derece arası değişir. Bu sıcaklıktan fazla ya da az olan oda sıcaklıkları ise bebeğin hastalanmasına yol açabileceğinden dolayı tavsiye edilmez. Bebeğin bulunduğu odadaki sıcaklığı takip ederek sabit tutmak için annelerin en büyük yardımcısı ile bebek termometreleridir.

Hidrometre

Bebeklerin bulunduğu odada bulunan havanın, nem dengesinin de ayrıca önemi vardır. Hidrometre, nem dengesini ölçmek ve sürekli aynı dengeyi korumak için özel olarak üretilmiştir. Bu cihaz da annelerimiz tarafından oldukça sık kullanılıyor. Bu cihazların ayrıca bir buhar makinesi ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Buhar Makinesi

Bebeklerin bulundukları odanın nem dengesine yardımcı olan en önemli sağlık ürünlerinden birisi de buhar makineleridir. Soğuk üfleme, sıcak üfleme veya ikisinin de tercih edilebileceği makinelerdir. Buhar makineleri gerektiğinde çalıştırılarak, odanın içinde bulunan kuru havanın nemlendirilmesi ve ideal dengede tutulması sağlanır.

Bebeklerin, sağlıkları ve evdeki takipleri için çok önemli olan bu sağlık ürünlerinin tamamı BABYMALL’da. İstenirse set halinde istenirse de ayrı ayrı satın alınabilirler.

 

Son Gezilen Ürünler