Saç Kremi Ve Tarama Spreyi

Hem bebekler hem de çocuklar için banyo saatleri oldukça eğlenceli geçen zamanlardır. Banyo sırasında yıkanmak, köpüklerle oynamak ve sonrasında bakım kremlerini sürmek, çoğu bebek ve çocuğun oldukça hoşuna gider.

Ancak saçları uzun çocuklar için banyo sonrası biraz zorlu geçebilir. Yıkanırken birbirine karışan saçların tarakla açılması sırasında bazen bebeklerin ya da çocukların canı acıyabilir. Bunu bilen çocuklar ise banyodan sonra saçlarının taranmasına izin vermez. Anneler de haklı olarak bu durumda zorlanır. Bu nedenle banyoda karışan saçlar için, özel bakım ürünleri ve spreyleri bulunur.

Saç Kremleri

İlk bakım önerisi bebekler için özel üretilen saç kremleri. Banyoda şampuan sonrasında sürülen ve durulanan saç kremi sayesinde, banyo sonrasında saçların birbirine karışma ya da zor taranma sorunu ortadan kalkar.  Saç kremleri bebeklerin ve çocukların saçlarının şampuan sonrasında yumuşamasını sağlar, saçları kolay taranabilir hale getirir. Ayrıca şampuanlar gibi özel bir formülü vardır. Göze kaçarsa göz yakmaz, organik ve doğal maddelerden de üretildiği için herhangi bir zararı bulunmaz. Bebekler ve çocuklar için üretilen saç kremleri tüm saç tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Saç Tarama Spreyi

Banyo sonrasında kullanılabilecek bir diğer ürün ise saç tarama spreyidir. Saç tarama spreyi nemli saça uygulanır ve durulanmaz. İçeriğinde bulunan doğal yatıştırıcılar sayesinde saçları yumuşatır ve kolay şekilde taranmasını sağlar. Bu nedenle de saç kreminden sonra anneler tarafından en çok tercih ürünlerin başında gelir. Özellikle uzun saçları olan ve saçları çok dolaşan çocuklarda, saç kremi ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Saç kremlerinin ve saç spreylerinin içinde saçı sakinleştiren yağlar, yumuşayan panthenol ve provitamin B5 gibi maddeler bulunur. Bu maddeler saça ya da saç derisine zararlı olmadığı gibi aynı zamanda da besleyici özelliğe sahiptir. Ayrıca hem saç derisini hem de saçları nemlendirici özelliği vardır. Elektriklenmeyi azaltırken, saçı güçlendirir, saçın elastik yapısının korunmasını da sağlar. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Bebekler ve çocuklar için özel üretilen saç kremleri ve saç spreyleri, banyo sırasında ya da sonrasında kullanılabilir. Tamamen doğal şekilde üretilmiştir ve tüm saç tiplerinde de rahatlıkla kullanılabilir ürünlerdir. 

Son Gezilen Ürünler