Sıralama

Portbebe Ve Kanguru

Bebekler doğdukları andan itibaren annelerinin şefkatlerine ve ilgilerine gereksinim duyar. Bebeğinizin sizinle en yakın teması kurabilmesi için, kesinlikle sahip olmanız gereken iki farklı ürün bulunuyor. Kanguru ve portbebeler, çok sayıda modelleri ve işlevsellikleri ile her zaman oldukça aranan ürünler.

Bebeklerin doğumundan itibaren kullanılan portbebeler, bebeklere her zaman konforlu bir alan sunmak için oldukça önemli. Bebeklerin hassas ciltlerine uygun, özel pamuklu kumaşlardan üretilen portbebeler; oldukça hafif ve taşıması da bir o kadar kolay ürünler olarak annelerin en büyük yardımcılarından biri.

Kangurular ise annelerinden ayrılmak istemeyen bebekler için olmazsa olmaz bir ürün. Kangurular sayesinde bebekler sürekli olarak annelerinin sıcaklığını hissedebiliyor ve annelerinin güvenli kollarında taşınıyor. Kangurular annelerin sağlığı için de ergonomik şekilde üretildiği için, anneler bebeklerini kolayca ve yorulmadan taşıyabiliyorlar.

Güvenlik Ve Ebeveyn Rahatlığı Bir Arada

Portbebeler aynı zamanda bebeklerin sağlığı ve güvenliği açısından da önemli. Özellikle soğuk kış aylarında ya da havalar serin olduğunda, bebekleri sıcak tutma özelliğine sahip olan portbebeler ile bebekler tüm hava şartlarından korunabiliyor. Koruma özelliğinin yanında içinde bulunan bebek yatağı sayesinde oldukça konforlu zaman geçiren bebeklerle seyahat etmek ya da dışarı çıkmak artık daha kolay. Ayrıca portbebelerin su geçirmeyen kumaşlardan üretilen modelleri olduğunu da ekleyelim. Bebek arabasına da uyumlu olan portbebeleri, hem evde hem de dışarı da dilediğiniz şekilde kullanmanız mümkün.

Kangurular ise bebeklerin ebeveynlerinin günlük işlerini aksatmadan yapabilmesine olanak sağlaması açısından sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle anne babayı isteyen ve yalnız kalmaktan pek hoşlanmayan bebekler için tavsiye edilen kangurularla, bebeğinizden ayrılmadan istediğiniz şekilde hareket edebilmeniz mümkün olabiliyor.

Kangurular sayesinde bebeklerinizi kucakta olduğundan çok daha doğru şekilde taşıma imkânına sahip olabilirsiniz. Bu durum ise bebeğinizin gelişimini ve sağlığını olumlu yönde etkiler. Bebeğinizin konforu yerinde olduğunda ve dolayısıyla daha mutlu olduğunda ise, siz çok daha kolay işlerinizi halledebilirsiniz. Çeşitli özelliklerde olan kangurular, taşıma kapasitesine göre, bebeklerin yaşına göre, model çeşitliliğine sahip. Ayrıca her bütçe için uygun kanguru seçenekleri de mevcut.

 

Son Gezilen Ürünler