Pencere Kilidi

 

Pencere kilidi, bebeğinizi istenmeyen durumlardan uzak tutan, etkili bir bebek güvenlik aracıdır. Bebeğiniz hızla büyüyor, sadece evi keşfetmiyor aynı zamanda dışarıya da bakmak istiyor. Peki, bu durumda ne yapmak gerekir? En güvenli yollardan biri pencerelerin kilitli olmasıdır. Bunun farkında olan Babymall, bebeğinizi korumak sizi de tedirgin olmaktan kurtarmak üzere işlevsel güvenlik araçları sunuyor.

 

Evde ya da dışarıda, her zaman bebeğiniz için kaza riski vardır. Kaza riski var diye de bebeğinizin özgürlüğünü kısıtlamamanız gerekir, güvenlik önlemleri ile bebeğinizin özgürlük alanını genişletebilir, onu başına gelme olasılığı bulunan durumlardan koruyabilirsiniz. Düşe kalka büyüyen çocuklar, hareketlenmeye başlayınca sadece evi değil dışarıyı da merak ederler. Pencereyi açmak ve balkona çıkmak onlar için yalnız başlarına yaşayabilecekleri harika deneyimler arasındadır. Sizin kontrolünüz dışında pencereyi açmak isteyen bebeğinizi pencere kilidi ile engelleyebilir, onu kazalardan koruyabilirsiniz. Bu sayede pencereler sizin isteğiniz dışında açılmaz.

 

Ürünün Özellikleri

Ürünü çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayarlı, halatlı ve anahtarlı kilitler tedirginlik yaşamanızı önler.

  • Ürün, pencereyi istediğiniz aralıkta tutmanızı sağlar
  • Rüzgârdan dolayı pencere çarpmaz ve camların kırılması gibi bir durumla karşılaşmazsınız
  • Ahşap, plastik, alüminyum ve metal yüzeylere monte edilebilir
  • Anahtar kullanılarak açılır ve ebeveynlerden başka kimse müdahale edemez
  • İstediğiniz aralıkta açılan pencere odanın havalanmasını sağlar
  • Hırsızlık riskleri için de birebirdir
  • Kilolarca basıncı taşıyabilir
  • Kolayca monte dilebilir, çıkarılıp başka yerlere de takılabilir

 

Anne ve babalar, bu ürünü pencerelerin yanı sıra çekmece ve dolaplarda da kullanabilir. Fonksiyonel ve çok amaçlı olmasından dolayı pencere kilidi, ihtiyaç duyacağınız her yerde kullanılabilir.

 

Eşsiz Çözümlerin Adresi Babymall

Emeklemeye ve yürümeye başlayan bebekleri durdurmak zordur. Onların güvenliğini sağlamak için de yasakçılık uzmanlar tarafından onaylanan bir davranış değildir. Alabileceğiniz önlemlerle onun evde güvenli bir biçimde dolaşmasını sağlayabilirsiniz. Babymall’da her bütçeye uygun olarak sunulan ürünler, yaşamınızı kolaylaştırdığı gibi gözünüzün arkada kalmasını da önler. Bebeğiniz sağlıklı büyürken, siz de ona vakit ayırırsınız.

 

Son Gezilen Ürünler