Sıralama

 Peluş Oyuncaklar

Peluş oyuncaklar, çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de oynadığı hatta severek sakladığı oyuncakların başında gelir. Birbirinden farklı figürlerin bulunduğu bu oyuncaklar, bebeklerin evdeki en iyi arkadaşlarıdır. Pofuduk mu pofuduk, içi yumuşacık bir aslan figürü ya da gerçeğini aratmayacak bir peluş kedi.. çocukları nasıl sevindirmesin? Peluş oyuncaklar, sağlıklı olduğu ve kırılma riski bulunmadığı için, anne ve babalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Baby Mall’da çok farklı peluş oyuncak çeşitlerini uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hepimiz küçükken annelerimizin ya da büyükannelerimizin yaptığı bez bebeklerle veya peluş oyuncaklarla oynamışızdır. Kolay ve hızlı bir biçimde yapılabilen bu oyuncaklar; şimdi çizgi film karakterleri, hayvan figürleri, top ve kardan adam şekilleriyle de karşımıza çıkabiliyor. Miniklerin hayal dünyalarını geliştiren bu oyuncaklar yumuşak oluşuyla, hafifliğiyle ve kolay taşınabilir olması nedeniyle her yere rahatlıkla götürülebiliyor. Bazı çocuklar, uyurken bile peluş oyuncakları yanlarından eksik etmiyor. Bu sayede daha huzurlu ve rahat bir biçimde uyuyor. Günümüzde peluş oyuncaklar farklı model ve tasarımların yanı sıra,ses çıkarma özelliklerine de sahip oldu. Eskiden oynadığımız oyuncakların aksine, seçkin markaların ürettiği peluş oyuncak çeşitleri bebeklerin ve çocukların daha fazla ilgisini çekiyor.

Bebekler İçin Sevimli Bir Arkadaş: Peluş Oyuncak

Bebeklerin en sevdiği ve keyif aldıkları zaman dilimleri eğlenerek, mutlu bir şekilde oyun oynadığı vakitlerdir. Peluş bebekler, onlara bu olanağı fazlasıyla sağlar. Renkleriyle, desenleriyle, figürleriyle ve yumuşacık oluşlarıyla peluş oyuncaklar sağlığa zarar vermez. Kaliteli malzemeden yapılan bu tarz oyuncakların özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bütün sağlık testleri yapılmıştır
  • Işıklı ve müziklidir
  • Sesli oldukları için bebeklerin okuma yazma ve sayıları öğrenmesini sağlar
  • İnce motor becerilerini ve el-göz koordinasyonlarını geliştirir
  • Odaklanma sorununu ortadan kaldırır
  • Neden-sonuç ilişkilerini öğrenir
  • Hayal güçlerinin, işitsel algılarının ve duygusal algılarının gelişmesine yardımcı olur.

Kaliteli ve Birbirinden Güzel Peluş Oyuncaklar Baby Mall’da

Farklı çeşitleriyle peluş oyuncaklar, Baby Mall’da ürün kategorisinde bulunur. Siz de çocuklarınızı sevindirmek için, onun en sevdiği çizgi film kahramanını ya da hayvanı alabilirsiniz. Ancak peluş oyuncakları seçerken, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bebeğiniz oyuncağı ağzına götürmemelidir, böyle olursa tüyleri yutabilir. Ayrıca bebeğinizin cildini tahriş etmeyen, onaylı ürünleri tercih etmelisiniz. Peluş bebekler arasında anne ve babalar, en çok yıkanabilen ürünleri tercih eder. Bir de oyuncakların dikiş kısımlarının sağlam olması gerekir. Sağlam dikiş kısımları bulunan bu tarz ürünler, kolayca yıpranmaz.

Son Gezilen Ürünler