Sıralama

Oyun Parkı Ve Park Yatak

Hem çocuklar hem de bebekler için özel olarak tasarlanan oyun parkları ve park yataklar; hafif tasarımları, kolay taşınabilme özellikleri, pratik şekilde kurulmaları, bebekler ve çocuklar için güvenli alanlar oluşturmaları ile ön plana çıkıyor.

Belirli bir yaşa geldikten sonra ihtiyaç duyulan oyun parkları ve park yataklar; birbirinden farklı özellikteki çeşitleriyle, anne ve babaların beğenisine sunuluyor. Bebekler ve çocuklar için güvenli oyun ve uyuma alanları oluşturan ürünler sayesinde, bebekleriniz ya da çocuklarınız evin içinde kendi kendilerine vakit geçirebiliyor. Bu sayede ebeveynler günlük işlerini rahatlıkla yapabiliyor.

Çeşitleri Ve Özellikleri

Oldukça pratik ürünler olarak karşımıza çıkan oyun parkları ve park yataklarının, çok sayıda çeşidi bulunuyor. En büyük özellikleri pratik kurulumları ve kullanım kolaylığı olan bu ürünler, bebeklerin evin içinde güvenli bir şekilde vakit geçirmelerini ve rahat uyumalarını sağlıyor.

Özellikle park yataklarda bulunan ışık, ses, titreşim ve sallama desteği ile bebekler çok daha kolay şekilde uyuyor. Ayrıca park yatakların, bebeklerin doğumlarından itibaren kullanılabilen modelleri de bulunuyor. Bebeğinizin kolay uyuması için özel olarak desteklenen park yataklar sayesinde, bebeğiniz çok daha mutlu şekilde uykuya dalabiliyor. Ayrıca uyandıktan sonra da, özel alanı içinde güvenli şekilde vakit geçirebiliyor.  

Hem oyun parklarının hem de park yatakların kademeli olarak ayarlanabilme özelliğine sahip iç tasarımları bulunduğundan, genellikle uzun süreli kullanılan ürünler olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca çocukların rahatça giriş ve çıkışlarını sağlayan fermuar sistemi ve ara kat kullanımı ile de, bu ürünlerin ekstra güvenli şekilde kullanımı sağlanıyor. Bebeğinizin oyuncaklarını da koyabileceğiniz, ayrı bir oyuncak bölmesi bulunan ürünler de bu kategoride mevcut.

Ortopedik Minderlerle Destekleyebilirsiniz

Oyun parklarının da, park yatakların da çoğunun üzerine ayrı bir minder de eklenebiliyor. Çocuklar için özel olarak ortopedik ve pamuklu kumaşlardan üretilen bu minderlerle çocukların terlemesi engelleniyor. Ayrıca mindere sürtünme veya benzeri durumlarda da, kumaşın özelliği sayesinde çocukların ciltleri zarar görmüyor.

Farklı modellerde ve özelliklerde üretilen park yatakların ve oyun parklarının, her bütçeye yönelik ürünler bulunabiliyor. Ölçülerine ve kilolarına göre dizayn edilen bu ürünler, anne babaların ve çocukların ev sevdiği ve en uzun süre kullandığı ürünler arasında yer alıyor.

 

 

 

 

Son Gezilen Ürünler