Sıralama

Oyun Halıları

Oyun halıları, miniklerin eğlenmesi ve vakitlerini en yararlı şekilde değerlendirmesi için tasarlanmış ürünlerdendir. Bebeklerin üzerinde rahatça oynayabilecekleri oyun halısı sayesinde, küçük aylık bebekleriniz de yatarak oyun oynayabilir. Kendilerine özel alanları olduğunu bilen bebekler, bu duyguyla mutlu ve huzurlu olurlar. Emekleyen ve emeklemeyen bütün bebeklerin de kullanabilecekleri oyun halıları, onlara özgürlük duygusunu yaşatır. Baby Mall’da farklı türde pek çok oyun halısı modeli vardır.

Oyun Halıları ile Gelen Özgürlük

 Bebeğin kendisi için ayrılmış bir alanın bulunduğunu ve bu alanda istediği gibi oynayabileceğini bilmesini sağladığı için önemlidir. Yumuşak yapısıyla bebeklerin sırtlarını ve dizlerini acıtmayan oyun halısı, adeta bir minder gibidir. Üzerindeki mekanizmada asılı olan oyuncaklar hareketlidir.

  • Ayna
  • Çıngırak
  • Hayvan figürü

gibi oyuncakların bulunduğu mekanizmaya ulaşmaya ve bunları sallamaya çalışan bebek, motor becerilerini de kullanmaya başlar. Gelişimsel açıdan oldukça faydalı olan oyun halıları, kaliteli ve sağlam malzemeden yapılmıştır. Sağlığa zararlı ham madde kullanılmamıştır.

Oyun Halısının Faydaları

Oyun halısının en önemli faydası; hem miniklerin vakitlerini dolu dolu geçirmesini sağlaması hem de zihinsel ve bedensel gelişimlerine de katkı sağlamasıdır. Minikler bu oyuncaklarla dakikalarca oynayabilir. Oyun halısının başka faydaları da vardır:

  • El-göz koordinasyonunu sağlar.
  • Motor gelişimi için önemlidir.
  • Görsel ve işitsel duyuların gelişmesini sağlar.
  • Hayal dünyasını geliştirir.

Bebeklerin sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilen oyun halısı, kolayca yıkanabilir. Leke tutmaz. Herhangi bir antibakteriyel ya da anti kanserojen madde barındırmaz. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Kas gelişimine faydası bulunan ürünler, bebeklerin keşfetme ve merak duygusunu da kamçılar

 

Baby Mall’da Tüm Oyuncak Çeşitlerini Bir Arada Bulabilirsiniz

Bebekler, farklı dönemlerde farklı oyuncaklarla oynar. Oyuncaklar da onların gelişim dönemlerinin özelliklerine göre üretilir. Herhangi bir toksik madde ya da sentetik boya içermeyen oyun halıları, çok fazla yer kaplamaz. Kolayca katlayarak evin bir köşesine koyabilir, istediğinizde çıkarabilirsiniz. Evinizin her yerine taşıyabileceğiniz oyuncağı, misafirliğe ya da tatile de götürebilirsiniz. Bambu ve pamuk gibi organik malzemelerden yapılan oyun halısı, kız ve erkek çocuklar için farklı figürlerde üretilir. Duyular arası uyumu geliştirerek, bebeğinizin dikkatini diri tutar ve analitik düşünmesini sağlar.

Son Gezilen Ürünler