Sıralama

Model Bebekler

Model bebekler renkleriyle, modelleriyle ve hareketli oluşlarıyla; miniklerin oyun dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Barbie bebek olarak da bilinen bu oyuncakların modası hiçbir zaman geçmez. Çocuğunuzun farklı kıyafetler giydirebileceği, her oyununda karakter değiştiren bu bebekler; yavrununuz yalnız başına ya da arkadaşlarıyla bir arada oynayabilecekleri en güzel oyuncaklardandır. Bazen büyüklerin bile hoşuna giden Barbie bebekler, Baby Mall’da farklı modelleriyle yer alır.

Barbie bebekler, eğlenceli bir oyun için ideal oyuncaklardandır. Tek başına sunulan bebekler, yanlarında başka eşyalarla birlikte set olarak da sunuluyor. Aynası, tarağı, taburesi, mama sandalyesi ve oyuncak bebeği gibi ek oyuncaklarla set halinde de üretilen bebekler; çocuğunuzun yetişkinliğe geçişi için eğitici işlevlere sahiptir. Anne rolündeki bebeklerin yanı sıra genç kız, bebek ya da gezgin Barbie bebekler de vardır. Erkek figürlerin ve hayvanların da bulunduğu model bebekler, dünyanın farklı ülkelerindeki insanları temsil edecek şekilde sarışın, zenci, kumral ve esmer olarak üretilir.

Aksesuarları ile Çocukların Oyunlarını Neşelendiren Barbie Bebekler

Oynaması çok zevkli ve eğlenceli olan Barbie bebekler, aksesuarları ile çocuklara özel bir konsept olarak sunulur. Bu konsept içerisinde şu eşyalar vardır:

  • Süs eşyaları
  • Hayvanlar
  • Bakıcılar
  • Arabalar
  • Spor eşyaları
  • Banyo araçları
  • Elbiseler

Bu eşyalarla bir arada sunulması, oyuncağı daha eğlenceli hale getirir. Bazı Barbie bebekler suda renk değiştirme özelliğine de sahiptir. Çocuğunuz deniz kızı şeklindeki bu oyuncağı su dolu bir havuza koyduğunda bebek, değişik renkler alır. Çocukların hayal dünyasını zenginleştirir. Renk değiştiren Barbie bebekler, eğlencenin artmasını sağlar. Okul kıyafetli bebeklerin yanı sıra, sahne yıldızı bebekler de bulunur. Aynı zamanda meslekler serisi de bulunan bu bebekler, çocuğunuz mesleğini şekillendirmesinde de önemli bir rol oynar.

Uygun Fiyat Avantajlarıyla Model Bebekleri Baby Mall’da

En seçkin markalarının ürettiği bebekler, sağlam ve hareketlidir. Çocukların sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilen bebekler, kanserojen ve bakteriyel madde içermez. Bu özelliklerinden dolayı, anne ve babaların yanı sıra tüm aile bireyleri minik yavrularını sevindirmek için hediye olarak genellikle Barbie bebek alır. Çocuklar, bu oyuncağı hem evde hem de dışarıda arkadaşlarıyla beraber oynayabilirler. Yaşamlarında çok önemli bir yere sahip olan Barbie bebekleri yanlarından ayırmayan minikler, bazen yataklarına bile bu bebeklerle girer.

Son Gezilen Ürünler