Sıralama

Çeşit Çeşit Model Arabalarla Çocuğunuzu Mutlu Edin

 

Model arabalar büyük, şık ve herkesin gözdesi olan arabaların küçültülmüş versiyonları olarak tanımlanır. Çocukların dünyasında özel bir yere sahip olan ve göz dolduran arabalar, markalar tarafından lisanları da alınmak suretiyle oyuncak olarak üretilir. Minik yavrularınız, bu arabalar ile keyifli ve mutlu vakit geçirir. Bazı modellerin sadece kapıları açılırken, bazılarının hem kapıları hem de kaputları açılır. Birbirinden farklı modelleri ve özellikleri bulunan bu araçlar, gerçek bir oyun keyfi sunar.

Arabayla oynamak çocuklar için ayrı bir zevk ve eğlencedir. Hele ki, söz konusu olan model arabalarsa bu durum daha da farklı bir hâl alır. Çizgileriyle ve desenleriyle gerçeğine çok yakın olarak üretilen bu tür arabalar, hem set halinde hem de tek tek sunulur. Sağlam ve dayanıklı oluşlarıyla dikkat çeken arabalar, sürtmelidir. Bu yüzden bebeğiniz de çocuğunuz da çok rahat bir biçimde oynayabilir. Hatta siz bile! Boyutlarının da büyük olmaması, ayrı bir avantajdır. Çünkü büyük boyutlardaki araçlar, bebeklerin avuç içlerine sığmaz ve oynarken onları zorlayabilir.

Model Araçların Özellikleri Nelerdir?

Model arabalar, farklı özellikleri ile göz doldurur. Hareketli parçaları da bulunan bu arabalar, çocukların el becerilerini geliştirir. Bu ürünler, yavrularınızın sadece zamanlarının keyifli bir biçimde geçmesini sağlamaz. Aynı zamanda, bedensel gelişimleri için de faydalı olur. Model araçların özellikleri şunlardır:

  • Sağlam malzemeler kullanılarak yapılmıştır.
  • Sürtmelidir.
  • Farklı renkleri vardır.

 

 

Birbirinden Farklı Model Araçları Baby Mall’da Bulabilirsiniz

Baby Mall ürün kategorisinde, anne ve bebeklere yönelik birbirinden farklı seçkin markaların ürünleri vardır. Model arabalar kategorisindeki oyuncaklarla da, çocukların vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesini sağlar. Sağlam ve dayanıklı olan model araçlar, kanserojen madde barındırmayan ham maddelerden üretilmiştir. Bakteriye neden olabilecek malzemelerden yapılmayan ve güzelliğiyle dikkati çeken model araçlar, çocuğunuzun yararlı aktivitelerle vaktini geçirmesi için ideal bir üründür. Metal gövdeli araba robotlardan, Barbie ambulanslardan, Hot Whells araba setlerinden, sök tak araçlardan birini ya da birkaçını tercih ederek çocuklarınızı çok sevindirebilirsiniz.

Son Gezilen Ürünler