Sıralama

Meyve Suyu

Meyve suyu, bebeklerin büyüme ve gelişme dönemlerinde vitamin eksiklerini tamamlaması için kullanılması gereken besinler arasındadır. Beslenme, bebeğin belli bir düzen içerisinde büyümesini sağlayan en önemli faktörlerdendir. İlk 6 ayda anne sütü ile beslenen bebekler, 6 aylıkken ek gıdaya geçerek farklı yiyecek ve içecekleri almaya başlarlar. Yeni çorba tarifleri denenir, devam sütleri verilir ve meyve suları hazırlanır. Baby Mall’da bebeğinizin zevkle içeceği, farklı meyvelerden üretilen meyve sularını bulabilirsiniz.

Ek Gıda Olarak Meyve Suyu

            Anne sütü çok besleyicidir ama belli bir zamandan sonra, bebeğin vitamin ihtiyaçlarını karşılayamayacak duruma gelir. Bu yüzden ek gıdalara geçmek gerekir. Devam sütleri, mamalar, bebek ekmekleri, hazır çorbalar ve meyve suları bu dönemde kullanılabilecek ek gıdalar arasında yer alır. Taze meyveler kullanılarak üretilen meyve suyu, gerçek bir vitamin kaynağıdır. Bebeğinizin sağlıklı olmasını, hastalıklara karşı daha fazla vücut direncine sahip olmasını, büyüme ve gelişme hızının normal bir seyirde devam etmesini istiyorsanız; güvenilir meyve sularını kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Meyve Sularının Özellikleri

            Baby Mall’da sunulan meyve suları, doğal usuller ile üretilir. Bebeklerin sağlıkları ve içinde bulundukları gelişim dönemleri dikkate alınarak, formülüne yapay hiçbir şey konmaz. Ürünün diğer özellikleri şunlardır:

  • Asit seviyeleri düşüktür.
  • Meyveler organik tarım usullerine göre yetiştirilir, suni gübre ya da pestisit kullanılmaz.
  • C vitamini açısından zengindir.
  • İlave şeker içermez.
  • Glüten içermez.
  • Kıvam artırıcı içermez.
  • Süt bileşeni içermez.
  • Hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi, GDO ve renklendirici içermez.

Doğal özü bozulmayan meyveler, bebeğin tüketimine hazır halde sunulur. Kullanılmadan önce çalkalanması gereken ürün, ilave bir işleme gerek duyulmadan tüketilebilir. Kalan kısmı buzdolabında saklayabilirsiniz.

Baby Mall’da Meyve Suları

            Baymall’da birbirinden farklı meyve suları bulunur. Elma, şeftali ve erik suları (nektarı) bebeğinizin yeni lezzetleri tanımasını sağlar. Bebeğiniz susadığında ya da tatlı bir şeylere ihtiyaç duyduğunda kullanabileceğiniz meyve suyu, ara öğünler için ideal bir içecektir. Bebekler, yetişkinlerin tükettiği meyve sularını tüketemez. Doğal olmayan yöntemlerle üretilmesi, yetişkinlerin tükettiği meyve sularını bebekler için sağlıksız kılar.

Son Gezilen Ürünler