Sıralama

Bebek Mayoları

Yaz aylarının vazgeçilmez aktivitesi olan deniz ve havuza gitmek, bebeklere suyu sevdirmenin en iyi yollarından biridir. Denize ve havuza giderken bebeğinize uygun bir bebek mayosuna ihtiyacınız olacaktır. Sevimli desenlere sahip olan bebek mayoları, bebeklerinizin rahat edebilmesini sağlayan ve çabuk kuruyan yapıları ile bebeğinize suyu sevdirecek.

Sevimli Desenleri Ve Canlı Renkleriyle Yaza Merhaba Dedirten Bebek Mayoları İle Tanışın!

Birbirinden eğlenceli desenlere ve canlı renk seçeneklerine sahip bebek mayoları ile yaz sezonuna damga vurun. Mağazamızda kız bebekler için desenli, fırfırlı, baskılı, renkli bebek mayoları ve bebek bikini takımları bulunurken; erkek bebekler için desenli, renkli, baskılı birçok çeşit bebek mayosu bulunmaktadır.

Bebeklerinize Mayo Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Bebek mayosu veya çocuk mayosu satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bebek mayoları; çabuk kuruyan, sıkmayan ve  bebeklerinizin rahat etmesini sağlayan bir yapıya sahip olmalıdır. Nefes alan ve su sızdırmayan bir kumaştan yapılmış olmaları da avantajlı olacaktır. Bebek mayoları, güneşin zararlı ışınlarından da bebeklerinizi korumalı ve bebeklerinizin hassas ciltlerine gelebilecek zararlı ışınları engellemelidir. Bu özelliklere ek olarak, bebek mayolarının yıkanabilir olmaları da sizler için uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Kız Bebek Mayoları

Kız bebek kıyafetleri, erkek bebeklere oranla daha geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yaz mevsiminin vazgeçilmez aktivitesi olan deniz ve havuzlarda, kız bebek mayoları oldukça çeşitlidir. Tek parça mayo, bikini takımı ve pareo olarak birçok farklı model tatil kıyafetleri eğlenceli tasarım ve desenleri ile BabyMall’da sizleri bekliyor. Birbirinden özel tasarımları ile kız bebeklerin ilgisini çekecek mayo ve bikiniler ile hem denizde hem de güneşin altında bebeğinizin hassas cildini korumak şimdi çok kolay.

Erkek Bebek Mayoları

Erkek bebek mayoları, erkek bebeklerin hassas ciltlerine göre sızdırmaz özellikte ve erkek bebeklerin ilgisini çekecek tasarımlar ile üretilir. UV korumalı erkek bebek mayoları tercih ederek bebeklerinizi zararlı güneş ışınlarından koruyabilirsiniz. Yüzlerce çeşit bebek mayosu modeline, BabyMall kalitesi ve uygun fiyatı ile sahip olabilirsiniz.

Bebek Mayosu Fiyatları

Bebek mayolarının fiyatları, mayonun üretildiği malzemeye, tasarıma ve markaya göre farklılık göstermektedir. Yaz mevsimine uygun canlı renkleri, eğlenceli ve sevimli tasarımları, yüzlerce farklı modeli olan bebek mayo ve bikinilerine BabyMall kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

 

BEBEK MAYOLARI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

Bebeklerin Denizde Kullanabileceği Malzemeler Nelerdir?

Bebeklerinizin hassas ciltleri için öncelikle bir güneş koruyucu kreme ihtiyacınız var. Daha sonrasında ise bebek mayosu, deniz ayakkabısı, simit ve kolluklar sizler ve bebeğiniz için hem güvenli hem de eğlenceli alternatifler olacaktır.

Bebek Mayoları Tek Kullanımlık Mı?

Bazı bebek mayoları yalnızca bir kez kullanılırken sitemizde yer alan bebek mayo modellerimiz yıkanabilir oldukları için uzun ömürlü ve hijyenik bir kullanıma sahipler

Son Gezilen Ürünler