Manuel Göğüs Pompaları

Manuel göğüs pompaları erken doğan ve emme refleksi henüz gelişmemiş bebekleri olan, bebeklerini her zaman emzirme şansı olmayan veya anne süt üretimini artırmak isteyen anneler tarafından sıklıkla kullanılan ürünlerden biridir. Manuel göğüs pompaları genelde tek parça ve küçük oluşları, ergonomik yapıları, pratik şekilde kullanılabilmeleri ve taşınabilir oluşları sebebiyle anneler tarafından tercih ediliyorlar.

Manuel göğüs pompaları elektriksiz, adaptörsüz ve pille çalışmayan ürünlerdir. Genellikle tek parça şeklinde tasarlanırlar. Kolay temizlenebilirler ve çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz boyutlara sahiptirler. Süt sağımında doğal bir vakumları vardır, bu nedenle canınızı acıtan ya da rahatsızlık verecek bir basınca sahip değillerdir.

Küçük Ya da Büyük Göğüslü Anneler İçin Uygundur

Manuel göğüs pompaları küçük göğüslü annelerde dâhil olmak üzere, tüm göğüs boyutlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Annenin sahip olduğu göğüs büyüklüğü fark etmeksizin kolaylıkla kullanılabilir ürünlerdir. Manuel göğüs pompalarını taşınabilir oldukları için, evde ya da dışarıda ya da işyerinizde kısacası nerede isterseniz rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Yeni doğum yaptıktan sonra göğsünüzde oluşabilen süt baskısını ve ağırlığını da gidermek için manuel göğüs pompasını kullanılabilirsiniz.

Manuel pompayı kullanmadan önce iyi şekilde temizlemeniz gerekir. Dilerseniz kaynatarak da kullanabilirsiniz. Sonrasında pompayı kullanma talimatında gösterildiği şekilde göğsünüze yerleştirip, hafifçe bastırarak göğsünüzden sütün gelmesini sağlayabilir, dilediğiniz kadar süt hazneye dolduktan sonra sağma işlemini bitirebilirsiniz. Manuel göğüs pompalarında bir de toz kapağı bulunur. Kullanım öncesinde olduğu gibi sonrasında da süt pompasını tamamen temizlemeniz, kapalı ortamda ve toz kapağı takılmış şekilde saklamanız tavsiye edilir.

Tüm göğüs pompalarında olduğu gibi manuel göğüs pompaları da hem annelerin hem de bebeklerin sağlığı için özel olarak üretilen ürünlerdir. Üretimlerinde yağlar, farklı kimyasal maddeler, BPA, BPA ve fitalat gibi hammaddeler kullanılmaz. Silikon uçları gıda silikonu kullanılarak üretilir. Cilde bir zararı olmaması için hem dermatolojik testlerden hem de gıda testlerinden geçirilir. Bu nedenle manuel göğüs pompalarını ne zaman isterseniz gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.  

Manuel göğüs pompalarının farklı çeşitleri bulunur. Elektrikle çalışan pompalara göre ise çok daha uygun fiyata sahip olan bu ürünler, sahip oldukları farklı özelliklere göre farklı şekilde fiyatlara sahiptir.

Dünyaca Ünlü Markalardan En Çok Tercih Edilen  Manuel Göğüs Pompaları Babymall'de!

Son Gezilen Ürünler