Sıralama

Mama Tabağı

 

Mama tabağı, ek gıdaya geçen bebeğiniz için en fazla kullanacağınız ürünler arasında yer alır. Gün geçtikçe büyüyen bebekler, 6 aylıktan itibaren mamalarını ve yemeklerini yetişkin insanlar gibi yemeye başlayabilir. Bu dönemde onlar için özel olarak üretilen çatala, kaşığa ve tabağa ihtiyaç vardır. Bebeklerin yiyebileceği porsiyonlara uygun büyüklükte üretilen mama tabakları, sevimli şekilleriyle çok dikkat çekicidir. Baby Mall’da birbirinden farklı mama tabaklarını bir arada bulabilirsiniz.

 

Mama Tabağı Çeşitleri

 

Markalar değişik formlarda mama tabakları üretir. İhtiyaca ve beğenilere göre tasarlanan mama tabakları, bebek beslenmesinde kullanılan vazgeçilmez ürünler arasındadır. Mama tabaklarının şu çeşitleri vardır:

 

  • Bölmeli mama tabağı
  • Vakumlu mama tabağı
  • Kâse
  • Silikon mama tabağı
  • Kapaklı mama tabağı
  • Eğitici tabak ve kâse
  • Puzzle tabak
  • Kaydırmaz tabak

 

Bölmeli tabaklara, birden fazla yemeği bir arada koyabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağladığı için, aynı öğünde farklı yemeklerin yedirilmesi için ideal bir tabaktır. Vakumlu tabakların en önemli özelliği ise, masaya ya da bebek koltuğuna yapışması ve herhangi bir müdahale karşısında düşmemesidir.

 

Farklı renklerde ve figürler kullanılarak üretilen mama tabağı çeşitleri, aynı zamanda bebekler için eğlenceli olabilir. Üzerindeki figürlerden dolayı, bebekler bu tabaklardan yemek yemek ister. Bebeklerin sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilen mama tabağı çeşitlerini, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kapaklı mama tabakları, mamanın üzerine toz ya da başka bir maddenin gelmesini önler. Kapaklı olduğu için, buzdolabında da kolayca saklayabilirsiniz. Yumuşak malzeme kullanılarak üretilen ürünler, herhangi bir müdahale ya da düşme esnasında zarar görmez.

 

İlk Kullanım

 

Kullanımı kolay olan ürünlerin temizlenmesi de kolaydır. Mama tabağını aldıktan sonra hemen kullanmayınız. Sabunla ve ılık suda yıkayınız. Her kullanımın ardından muhakkak yıkayınız. İsterseniz mama tabaklarını, bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz. Mama tabağı çeşitleri üzerindeki figürlerden dolayı, yemek yerken bebeklerin eğlenmesini ve gülümsemesini sağlar. Yemek yeme alışkanlığını bebeğinize kazandırmak istiyorsanız, ona özel mama tabağı tercih etmelisiniz.

Son Gezilen Ürünler