Mama Sandalyesi Minderleri

İlk 6 ayında sizin kucağınızda ve yatarak beslenmeye alışmış olan çocuğunuz için ek gıdaya geçiş farklı bir durumdur. Bu nedenle yeni lezzetler tatmaya başlayan bebeğiniz ve sizin için ek gıdaya geçiş süreci zorlayıcı olabilir. Yavaş yavaş oturmaya başlayan bebeğinizi yeteri kadar besleyebilmek için iyi bir alana ihtiyacınız bulunmaktadır. Bebeğinizi huzurlu bir şekilde besleyebilmenize olanak tanıyan mama sandalyeleri için de farklı aksesuarlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Mama sandalyesi aksesuarları hem bebeğinizin karnını daha rahat doyurmanızı sağlarken, hem de bebeğinizin kendisinin beslenmesine imkân tanır.

 

Mama sandalyesi bebeğinizin karnını kolay bir şekilde doyurmanıza yardımcı olur. Sadece evde değil, dışarıya çıktığınız zamanlarda da mama sandalyesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sahip olacağınız sandalye yükseltme minderi, çocuğunuzun da sizinle birlikte yemek yiyebilmesine olanak tanır. Aynı zamanda bu sayede tüm aile olarak yemek yiyebilmenin keyfini de çıkarabilirsiniz. Plastik veya sert ahşaptan oluşan mama sandalyelerinde kullanabileceğiniz aksesuarlardan birisi de sandalye pedidir. Restoran gibi ortak kullanıma açık alanlardaki mama sandalyelerinde kullanabileceğiniz sandalye pedi, çocuğunuzun çok daha rahat ve hijyenik bir alanda oturmasını sağlar. Sandalye pedi aynı zamanda bebeğinizin mama sandalyesinden kaymasını da önler.

 

Evde ya da dışarıda mama sandalyelerinde kullanabileceğiniz, tek kullanımlık mama sandalyesi oturak ve kılıfı ile mama sandalyelerini kolay bir şekilde hijyenik hale getirebilirsiniz. Sırt ve oturak kısmı olmak üzere parçadan oluşan ve sabitlenebilen kılıfları dilediğiniz yere çantanızda götürerek, ihtiyaç duyduğunuz zaman kullanabilirsiniz. Tek kullanıma uygun olan bu kılıfları, kullanım sonrasında atabilirsiniz. Özellikle dış ortamda bebeğinizin beslenme alanının temiz olmasını sağlayan mama sandalyesi aksesuarları ile rahat bir şekilde bebeğinizi besleyebilirsiniz. 

Son Gezilen Ürünler